101 Okey Plus Çip Hilesi 2022

İçindekiler Tablosu

101 Okey Plus Çip Hilesi konumuzdan her insana merhaba dostlar, BlogAmca sitesine hosgeldiniz. Bu yazımızda 101 okey plus hile 2022 mevzusu başta olmak suretiyle 101 okey plus para hilesi 2022, 101 okey plus çip hilesi 2022 şeklinde alt başlıklara değineceğiz. Ve oyun hakkında da fazlaca fazla detay yazımızda içeriyor olacak. Oyuncu sayısını sakınan ve hatta, gittikçe arttıran bu oyun için talepler oldukça fazladır. Bu şeklinde sebeplerden dolayı, bir mevzuyla bu oyuna da değinmek ve sizlerle paylaşmak istedik.

101 Okey Plus Çip Hilesi

101 okey plus çip hilesi 2022

Evet, son zamanlarda fazlaca fazlaca tercih edilen bir oyun olmasının yanı sıra; uzun vade de biriktirdiği oyuncuların da sadakatini kazanan bu oyun daima revaçta diyebiliriz. Oket taşını belirleyen taş her keyifli oyunda değişmiş olur. İki joker taşı (düzmece joker olarak da adlandırılır) açık duran taşın tek üstü sayıyı temsil ederler. Feyk joker başka standart taşlardan değişik tek görünüme haizdir. Gerçek jokerler (her taş oluşturulan taşa bakılırsa değişik oyunlarda joker (okey taşı) olabilir) üstündeki sayılar ‘feyk jokerler’ ile temsil edilirler.

Örnek olarak gösterge taşı mavi 5 ise doğru jokerler oyundaki iki mavi altılardır. Joker taşları (feyk jokerler) mavi 6 olarak kıymet kazanırlar. Eli açmak maksadıyla tek diğeri yol da minimum beş eş taş biriktirmektir. Çiftten anlaşılan çeşit iki taştır. Eğer erkek oyuncu tek kere çifte giderek game açarsa bu keyifli oyunda tek daha uygun tek ekip açamaz. Lakin başka oyuncuların açmış oldukları masadaki setlere taş ekleyebilir. Eğer masadaki dört adam oyuncu da aynı game içinde eş açarsa bu devir iptal olur ve güncel oyuna başlanır. Hiçbir oyuncu bu oyunda ceza puanı almaz.

101 Okey Plus Hile 2022

Keyifli oyunun tek turunun sona erdirılması maksadıyla oyunculardan birinin istekasındaki tüm taşları oynamış ve son taşını da masaya atmış olması gerekir. Eğer, masada ki taş destesinde asla taş kalmamışsa ve oyunculardan aslabiri oyunu bitirememişse her insanoğlunun istekasındaki taş puanları kendisine yazılır. Parmak açmamış oyunculara da 202 puan yazılır. Eğer, oyunculardan biri bir elde elini açarsa başka oyuncular asla taş açmamışsa tüm sayılar çifte katlanır. Eğer eli bitiren bitişte joker atarsa bu kez tüm sayılar tek kez daha ikiye katlanır. Bu durumda elini bitiren -808 puan alırken diğerlerine 808 ceza puanı yazılır. 101 Okey Plus Hile 2022 mevzusunun bir öteki tarafı da budur.

Eğer oyuncu tüm taşlarını oynar ve istekasındaki tüm taşları bitirirse ve son taş olarak da joker atarsa başka oyuncalar istekalarında kalan sayıların iki katı ceza puanı alırlar. Oyunu bitiren oyuncu -202 puan alır. Eğer başka oyuncular elini açmışsa istekasında kalan sayıları ceza puanı olarak hesaplarına yazılır fakat elini açmamışsa 404 ceza puanı alırlar.

101 Okey Plus Çip Hilesi Kodları

Kullanılmayan pepsi kodlarını almak istemiyorsanız yada yukarıda paylaştığımız pepsi kodları çalışmıyorsa, sizin için en kısa sürede yeni pepsi kodları ile bu tarz şeyleri güncelleyeceğiz. Bu pepsi kodlarını toplumsal medyada paylaşan siteler yorum panelinden Kami tarafınca gönderilmiştir. Yukarıdaki pepsi kodlarını kullanabilirsiniz. Bu kodların çalışıp çalışmadığını bilmiyoruz, bu yüzden kullanıyorsanız beraber denemelisiniz.

Güncel Pepsi 101 kodlarını beğenenler artı pepsi kodunu beğenenler ilk olarak bilsinler sizler için elimizden geldiğince paylaşmaya çalışacağız. Bu pepsi kodları yardımıyla okey, tavla şeklinde oyunlarda chip puanı kazanabilirsiniz. Bu chipler yardımıyla oyunu kesintiye uğratmadan oynamaya devam edebilirsiniz. Pepsi kodları, OK ve tavlanın yanı sıra öteki oyunlarda da geçerli oyun parası sağlar. Bununla birlikte başkaları da bu Pepsi kodlarını satıyor. Bu yazımızda sizler için ücretsiz bir şekilde paylaşmaya çalışacağız.

101 Okey Plus Çip Hilesi Iyi mi Yapılır

Bildiğiniz şeklinde Pepsi kodları sekiz ve on haneden oluşur. 8 haneli pepsi kodları Feysbuk oyunlarında 101 yüz bir artı, kuyu artı, tavla, bataklık, rifki, maden oyunu, kase 101 kuyusu, tavla ve artı versiyonları, maça ve bataklık oyunlarında 15.000 ila 2.500 ML fiş verir. 8 haneli pepsi kodunu bu oyunlarda kullanabilirsiniz.

Yeni pepsi kodu talep ettiğinizde ne kadar istediğinizi yorum ve başvurular kısmından bizlere bildirmeyi ihmal etmeyin. Her kod bir kez kullanılır ve bir armağan verir. Yazımıza tertipli olarak yeni ve kullanılmamış sıfır şifreler de eklenmektedir.

101 Okey Plus Armağan Kodu

Zynga tarafınca geliştirilen 101 Yüzbir Okey Plus, Feysbuk’taki en popüler ve vakit alıcı mobil eğlencelerden biridir. 101 Plus chip kodunu arıyorsanız 25.000 chip kazanabileceğiniz Pepsi şifrelerini yazımızda sizlerle paylaşacağız. 101 okey plus armağan kodu arıyorsanız tek yapmanız ihtiyaç duyulan parasız chip kodlarını oyunun uygun alanına yerleştirmek ve 25.000 chip armağan kazanmak. Ayda bir, günde bir olmak suretiyle en fazla 15 çipli gizyazı girebilirsiniz. Kasım ayının köşeleri burada!

Hile özellikleri oldukça geniş gördüğünüz suretiyle dostlar. Sizde 101 okey plus hilesini aşağıdan indirerek oyunu fazlaca daha rahat bir halde oynayabilirsiniz.

101 OKEY PLUS HİLESİ: BURAYA TIKLAYARAK İNDİREBİLİRSİNİZ !

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir