Anestol Pomad Krem Fiyatı 2022

İçindekiler Tablosu

Bir lokal uyuşturucu olarak geçen anestol pomad fiyat 2022 bilgisini ve krem hakkında daha detaylı detayları bu yazımızda sizlere veriyor olacağız. Bakalım anestol pomad krem fiyatı 2022 yılı için neymiş. Bu krem, piyasadaki en sağlam ve ağır lokal anesteziklerden bir tanesidir. Doktorunuzun önerisi ile reçete ile satın alabildiğiniz bir üründür bundan dolayı rahat bir kremden oldukca Anestol Pomad bir ilaç seviyesindedir. Doktorunuz önermediği halde kullanmanız zararı dokunan olabilir, kullanmadan ilkin kesinlikle kullanım talimatlarına göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Anestol Pomad Niçin Kullanılır?

Ciltte uyuşturucu bir etkiye haiz olan anestol pomad‘ın asli kullanım alanları, Meme ucu çatlakları, vücutta ki kaşıntılar, vücutta ki ciddi ağrılar, yanıklar vesaire gibiyken hanımefendiler tarafınca lazerde, ağda benzer biçimde işlemlerde ağrıyı ve hissi azaltmak için de tercih edilebiliyor. Ve basur benzer biçimde benzer biçimde sorunlarda da tavsiye edilebiliyor. Bu kullanım alanlarını denemeden ve Anestol Pomad’ı kullanmadan ilkin kesinlikle doktorunuza danışmalısınız!

Anestol Pomad Kullanımı

Kreminizi uygulayacağınız yer temiz olmalı, eğer temiz değil ise temizleyiniz. Kremi uyguladıktan sonrasında iyice yedirmelisiniz. Unutmamalısınız ki kullanım dozu oldukca önemlidir, o yüzden kesinlikle bir ilacı kullanmadan ilkin doktorunuz danışmalısınız!

Anestol Pomad Fiyatı 2022

Anestol pomad fiyatı 2022; Güncel olarak bu mevzu yazılırken ki fiyatı 18,98 TL‘dir. Krem cilt üstünde çeşitli amaçlar ve nedenler için kullanılabilir fakat daha ilkin de bahsettiğimiz benzer biçimde mühim olan dikkatli olmak ve kullanılması gerekildiği benzer biçimde kullanmaktır. Bu yüzden kesinlikle hekim tavsiyesi ve uzman önerileri ile hareket etmenizi rica ediyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir