Assassin’s Creed 2 Türkçe Yama İndir 2022

İçindekiler Tablosu

Oyuncular için assassin’s creed 2 türkçe yama indir linki 2022 için güncel olarak yazımızda. Assassins Creed 2 Turkish Patch, Assassins Creed 2’yi Türkçe olarak oynamanız için hazırlanmış bir Türkçe dil paketidir. Maalesef bazı oyunlar Türkçe’yi desteklemiyor fakat Türkçe yama dostlarımız sizler için Türkçe’de oynamanız için yamalar oluşturuyor. Yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey Assassins Creed 2 Turkish Patch yüklemek ve kurulum talimatlarını eksiksiz ve doğru bir halde takip ederek oyunun keyfini çıkarmak. Siz kıymetli oyun severlere yapımcılara bolca talih ve iyi oyunlar diliyoruz.

Assassin’s Creed 2 Türkçe Yama Kurulumu

Assassins Creed 2 Türkçe Patch.rar’daki dosyaları Assassins Creed 2 oyununun kurulu olduğu dizine yerleştirip değişimleri yaptıktan sonrasında Assassins Creed 2 Turkish Patch’in keyfini çıkarabilirsiniz. Bu seriye 2020’de adım atmak hakikaten utanç verici. Üzgünüm oldukça geç kaldım fakat öğrenip oynadığım için de mutluyum. Şu anda, meşhur bir film yada dizi keşfetmiş benzeri biçimindesiniz. Assassins Creed 2, ilk oyuna bakılırsa hakikaten geliştirilmiş ve birçok yan vazife ve çeşitlilik sunulmuş bir oyundur. Yan görevler birazcık tekrarlayıcıdır, sadece oyundaki bu varyasyonlar sizi hakikaten aşağı çektiğinden minik şeylere takılıp kalmayın.

Assassins Creed 2 Türkçe Yama İndirme Linki: Buraya Tıklayın

O denli oldukça senaryo yazacaksınız, o denli oldukça vazife yapacaksınız ki, tam zafere ulaştım, devamlı yeni görevler üstleniyorum, İspanyollarla savaşıyorum dediğimde, o silahları ve zırhları almak için neler yaşadım biliyor musunuz? Adam Papa oldu, elmalarla yürüyoruz. Adam bizi iyi dövüyor, dövdükten sonrasında elmayı elimizden alıyor, keşke sopayı bizim yerimize koysa da bitirseydi. Karakter gelene kadar bıçaklanmaktan kendini yalıyordu, asasını yerleştirip bizi öldürüyor, daha ne kıvranıyorsunuz. Assassins Creed 2 bizi hakikaten mahvetti. Sonunda intikam almaya bile değmezdi. 100-150 adam öldürün ki o denli Papa olsun diye, gelene kadar, yapmadıklarınız, çekmediğiniz işkenceler, son adım ve intikam almaya değmezdi. Ayrıca oyundaki benim için en büyük eksiklik Türkçe dil desteğinin olmaması. Sadece Assassins Creed 2 Türkçe Patch’i indirerek bunu düzeltebildim. Hikayeyi tam olarak idrak etmek istiyorsanız ve İngilizceniz kötüyse Türkçe yaması yükleyerek bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Grafiksel olarak, bence yılı için en iyi grafiklere haiz. Oynanış ve atmosfer açısından kesinlikle söylenecek söz yok. Şimdiye kadar oynadığım en iyi oyun serisi Assassins Creed Network. Bilhassa Assassins Creed 2 beni oldukça etkiledi. Söylediğim şeklinde tamamlanmamış olan tek şey Türkçe desteğinin olmamasıydı. Fakat türkçe patch ile çözdüm. Sana kesinlikle tavsiye ederim. Her her neyse, özetlemek gerekirse, oyun oldukça mükemmel. Daha çok zaman kaybetmeden bu maceraya başlayın ve oyunun tadını çıkarın. Hepinize şimdiden iyi oyunlar dilerim.

Assassin’s Creed 2 Türkçe yama iyi mi yapılır?

Pek oldukça kullanıcı Turkish Assassin’s Creed 2 yaması ile ilgili problemler yaşıyor. “Türk Assassin’s Creed 2 yaması ile ilgili problem iyi mi düzeltilir?” Başlık altında detaylı bir çözüm ve ipuçları rehberi hazırladık. Türkçe yamayı kurarken hata alan kullanıcılar aşağıdaki çözümleri deneyerek Türkçe yamayı düzeltebilirler.

Ilk olarak Windows programı üstünden yüklediğiniz Türkçe yama dosyasını onarmayı deneyin.
Onarımdan sonrasında Türkçe yamayı tekrardan yükleyerek deneyin.
Hata almaya devam ederseniz, Türkçe yama dosyasını tamamen kaldırın ve bilgisayarınızdaki tüm güvenlik duvarlarını dönem dışı bırakın.
Arkasından otomatikman Türkçe yamayı kurun ve oyuna koyun. Türkçe yama hala çalışmıyorsa yada bir hata veriyorsa, lütfen Türkçe yama dosyasıyla bir Assassin’s Creed 2 oyunu yükleyin. Bunu yaptıktan sonrasında %99 Türkçe yama hatası kaybolacak ve çalışacaktır. Assassin’s Creed 2 türkçe yama mevzumuz bu kadardı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir