Bim 5 Lt Sole Yağ Fiyatı 2022 Ocak

Bu yazımızda Bim 5 lt sole yağ fiyatı 2022 ocak tarihinde ne kadar? Sorusunun yanıtını veriyoruz. BİM ayçiçek yağı güncel olarak fiyatı fazlasıyla araştırılıyor. Ayçiçek yağı ücretlerine geride bıraktığımız aylarda uygulanan zamlar vatandaşısın cebini büyük oranda zorlamış oldu. Ayçiçek yağı, litre-fiyat olarak 2020’de %48 civarlarında zam görürken, 2021’de fazlaca daha çok katladı. Ayçiçek yağı artık sıvı altın muamelesi görmeye başladı diyebiliriz. Zeytinyağı pahalı olduğundan ayçiçek yağı yeğleyen kişiler de artık BİM şeklinde mağazaların raflarında olan ayçiçek yağlarının yanına ücretleri ve zamlar sebepleriyle bakmaktan çekiniyor. Ayrıca, %37’lik bir oranla dünyada en fazla ayçiçek yağı ithal eden ülke olarak ülkemiz içeriyor.

Bim Sole Yağ Fiyatı Ne Durumda

Bim için ayçiçek yağı tutarları son zamlarla da beraber hakkaten ucuz bir halden fazlasıyla uzaklaştı. Bim’de satılan ayçiçek yağı fiyatı markasına ve doğal ki litresine gore değişiklik göstermektedir. Müşteriler Bim’e uğramadan ilkin sürprizlerle karşılaşmamak için ayçiçek yağı tutarları hakkında çeşitli bilgiler arıyorlar. BİM ayçiçek yağı tutarları konumuzla beraber sizler için en güncel detayları toplamaya çalışıyoruz.

Bim Sole Ayçiçek Yağ Tutarları 2022

Sole ayçiçek yağı 5 LT: 74.90 TL
Sole ayçiçek yağı 2 LT: 35.50 TL
Sole ayçiçek yağı 1 LT: 18.50 TL
Biryağ ayçiçek yağı 5 LT: 83.95 TL

Bim 5 lt sole yağ fiyatı 2022 ocak En güncel fiyat listesini yazımızda sizlerle paylaşmaya çalıştık. Anlık değişimler ve farklılıklar olabileceğini göz önünde bulundurmanızı tavsiye etmekle beraber hepinize iyi alışverişler ve iyi günler diliyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir