Bim Çiğköfte Dürüm Fiyatı 2022

İçindekiler Tablosu

Bu yazımızda sizlere bim çiğköfte fiyatı 2022, bim çiğköfte dürüm fiyatı 2022 hakkında informasyon veriyoruz. Son dönemde popülerliği giderek artan ve artmakta olan pişmemiş köfte bilhassa 2015-2018 yıllarında aşırı popülerdi. Öğrenciler için adeta bir kurtarıcı niteliğindeydi diyebiliriz. Hem doyurucu olmasıyla, hem ulaşılabilir olmasıyla, hem fiyatlarının nazaran uygun olmasıyla; lise ve üniversite öğrencileri tarafınca çoğunlukla tercih edilen bir ürün olmayı başardı.

Bim Çiğköfte Tutarları 2022

bim çiğköfte fiyatı 2021

Dostlar bim pişmemiş köfte tutarları her üründe olduğu benzer biçimde ürün gramajına nazaran belirlenmektedir. Gelelim bim çiğköfte tutarları mevzusuna yine. Buzdolaplarının vazgeçilmezi, hazır ve ergonomik yemekler hazırlayabileceğiniz BİM dondurulmuş besin grubunda, ailenizin tüm bireylerini memnun edecek, pizza, patates, milföy, sigara böreği, kayseri mantısı ve hamburger köfte benzer biçimde çeşitlerimizi siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Günlük yaşantınızı kolaylaştıran hazır yiyecek alternatiflerimizin yanı sıra her yaşın vazgeçilmezi dondurma çeşitlerimizle de mağazalarımız sizler için sıcak yaz günlerinin uğrak mekânı oluyor.

Çiğköfte Tutarları 2021

Çeşitli kampanyalarla çiğköfte ve benzer ürünleri daha da ucuza almak mümkün. Mesela 2 Haziran’da paket çiğköfte kilosu 7.95’TL idi. Hazır dürüm çiğköfte fiyatı ise 3.75 TL. Bu benzer biçimde fırsatları da takip ederek toplu güzel ürünler satın alabilirsiniz. Çiğköftenin, bilhassa gençler içinde yaygınlığı hala daha devam ediyor. Ek olarak cips fiyatlarını merak ediyorsanız şuraya tıklayarak: Bim Cips Fiyatları mevzusundan okuyabilirsiniz. Çikolata tutarları için ise derhal şuraya tıklayarak: Bim Çikolata Fiyatları yazımızdan derhal okuyabilirsiniz.

bim çiğköfte araştırma
bim çiğköfte fiyat

Bu yazıda ise bim çiğköfte fiyatı 2022 mevzusundan bahsettik. Bim dürüm çiğköfte fiyatı 2021 ne kadar? Sorularının cevaplarını verdik.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir