Bim Çikolata Fiyatları 2021

İçindekiler Tablosu

Bu yazımızda sizlerle bim çikolata tutarları 2021 mevzusunda bilgiler vermeye çalışıyoruz. Bim, geniş ürün skalasıyla Çikolata severler için de güzel bir alternatif ve alışveriş deposu diyebiliriz. Peki çikolata tutarları 2021 senesinde iyi mi? Fiyat sıralaması, güncel olarak yazımızda sizlerle olacaktır. Derhal yazımızın aşağısında listeye ulaşabilirsiniz. Hepinize şimdiden iyi okumalar ve iyi alışverişler diliyoruz.

Bim Çikolata Tutarları 2021 Güncel

bim çikolata tutarları

BİM mağazaları en sıhhatli ve hijyenik koşullarda üretilmiş ürünlerden oluşan geniş bir ürün yelpazesine haizdir. Mağazalarımızda İslami kurallara uygun hazırlanmış leziz kırmızı ve beyaz etler ile et ürünleri, en taze ve sıhhatli sütlü mamuller, varlıklı ve bölgesel peynir çeşitleri, en kaliteli bakliyat ve unlu mamuller tüketicilerle buluşuyor. Kuruyemiş ve atıştırmalık ürünler, en taze sebze ve meyveler, kolayca hazırlayarak sofranıza servis edebileceğiniz dondurulmuş ürünler, besin dışı ürünler ve temizlik malzemeleri BİM’in varlıklı ürün yelpazesini tamamlıyor. Tüm bu ürünlerin ortak özellikleri yüksek kaliteli ve düşük fiyatlı olmaları. Ek olarak bunların birçoğunu, bir tek BİM’de bulabileceğiniz, bir tek BİM müşterileri için üretilen yüksek kaliteli hususi markalar oluşturuyor. Keyifli, sıhhatli ve kazançlı bir alışveriş BİM’de sizi bekliyor!

BİM’de tuzlu krakerlerden cips ve kuruyemişlere, kurabiyelerden şekerlemelere keyifli atıştırmaların vazgeçilmezi olan her şeyi bulabilirsiniz.Siz müşterilerimizin her türlü ihtiyacına yanıt vermeyi hedeflediğimizden kuruyemiş ve atıştırmalık grubunda, olmazsa olmaz tercihiniz olan kuruyemiş ve cipslerin yanısıra evlatlarımızın ve içindeki evladı hala taşıyanların vazgeçilmezi bisküvi ve şekerlemeler varlıklı çeşitleriyle hususi markalı ürünlerimiz olarak sizlere ulaşıyor. Birbirinden leziz çeşitlerimizi yüksek kalite, düşük fiyat güvencesiyle en kıymetli varlıklarımız olan olan ailenizin ufak bireylerine ulaştırıyoruz.Tatlı ve tuzlu bisküvi çeşitleri, çikolata ve gofretler, rengârenk şekerlemelerin yanı sıra, ani misafirler için pastane tazeliğinde tatlı ve tuzlu kurabiyeleri de uzağa gitmeden derhal yakınınızdaki BİM mağazamızdan siz değerli üyelerimizin beğenisine sunuyoruz.Kalitemiz güvence altındadır.

Çikolata Tutarları 2021 Sıralama

 • Buono Şeker İlavesiz Sütlü Çikolata (100 Gram): 5,50 TL
 • Buono %85 Kakaolu Bitter Çikolata (130 Gram): 5,50 TL
 • Buono Fındıklı Tablet Çikolata (80 Gram): 3,75 TL
 • Buono Mütevazı Sütlü Çikolata (80 Gram): 3,25 TL
 • Buono Bitter Tablet Çikolata (80 Gram): 3,75 TL
 • Buono %20 Badem Bitter Çikolata (80 Gram): 5,25 TL
 • Buono Sütlü Mini Çikolata (33 Gram): 1,95 TL
 • Kinder Çikolata Bar (8 Tane): 10 TL
 • Top Stars Draje Çikolata ( Fındık Üzüm 60 Gram ): 3,25 TL
 • Top Stars Draje Çikolata (Antep Fıstıklı 60 Gram): 4,95 TL
 • Bu yazımız da ilgini çekebilir tıkla: Bim Cips Fiyatları 2021

Listemiz bu şekildeydi dostlar. Güncel ve anlık olarak gelen bir zam ile fiyatlar azca azca oynayabilir, bunun için şimdiden kusura bakmayın. Mümkün olduğunca süratli şekilde tutarları zamlarla beraber güncellemeye çalışacağız. Sağlıcakla kalınca, yazımızı okuduğunuz için teşekkürler. Ümit ederim, birazcık da olsa işinize yaramıştır.

Bu yazımızda bim buono çikolaya fiyatı 2021, damla, hobby, nuts, gömü, bademli, çikolata sosu fiyatı 2021 şeklinde konulardan bahsettik dostlar.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Bim Çiğköfte Dürüm Fiyatı 2021

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir