Bim Cips Fiyatları 2022 (Güncel)

İçindekiler Tablosu

Merhaba dostlar. Bu yazımızda bim cips tutarları 2022 mevzusundan bahsedeceğiz. Bim patito cips fiyatı 2022, bim party cips tutarları 2022 benzer biçimde mevzulara değineceğiz. Bim raflarında yer edinen, bir çok cips ürününün fiyatına yazımızda yer vermeye çalışıyor olacağız. Bim, sunmuş olduğu ürün çeşitliliği yardımıyla cips kategorisinde de geniş bir satın alan kitlesine haiz. Daha çok detay için, yazımızı okumaya devam ediniz.

Bim Cips Tutarları 2022

Evet, bim cips tutarları ürün markasına ve gramajına gore belirlenmektedir dostlar. bazen da haliyle zamlanmaktadır. Patito benzer biçimde Bim raflarında gördüğümüz ürünler Bim adına hususi olarak üretilmektedir. Yüksek kalite, düşük fiyat stratejisini benimsediklerini söyleyebiliriz. Bim için üretilen cipslerin oldukça çeşitli versiyonları da raflarda yerini almaktadır. Bu açıdan da müşterilere oldukça geniş bir ürün skalası sunduklarını kolaylıkla söyleyebiliriz. Bilhassa şu günlerde cips eşliğinde bir takım, film seyretmek gibisi yoktur.

Bim Cips Tutarları 2022 (Güncel)

 • Bim Patito ketçaplı patates cipsi fiyatı 150 gr: 3.45 TL
 • Bim Patito mütevazi patates cipsi fiyatı 200 gr: 4.50 TL
 • Bim Patito tırtıklı mütevazi ve acı cips fiyatı 4,50 TL
 • Patito kaşık cips çeşitleri 4,25 TL
 • Bim Party mısır cipsi fiyatı 130 gr: 3.50 TL
 • Bim Party acılı mısır cipsi fiyatı 300 gr: 5.35 TL
 • Bim Lays cips fiyatı : 5,90 TL
 • Bim Party mix barbekülü tırtıklı cips fiyatı 130 gr: 2.95 TL
 • Bim Pringles Orijinal cips fiyatı 130 Gr: 12,90 TL
 • Bim Ruffles mütevazi patates cipsi fiyatı 107 gr: 5,90 TL
 • Bim Cipso ketçaplı patates cipsi fiyatı 7,5 TL
 • Bim Chips patates cipsi fiyatı 6,45 TL
 • Bim Popcorn mısır cipsi fiyatı 2,83 TL
 • Bim Doritos mısır cipsi fiyatı 5,90 TL
bim cips

Bim Cips Çeşitleri 2022

Bim’de oldukça geniş bir cips çeşitleri yelpazesi bulunuyor desek yanlış olmaz. Bim’in kendi ürünlerinin, cipslerinin yanı sıra ek olarak Doritos benzer biçimde cips çeşitlerini de Bim’de bulmanız ve ulaşmanız mümkün. Bu benzer biçimde olanakları sağladığından dolayı, geniş ürün alternatifleriyle bim tüketiciler tarafınca en oldukça tercih edilen zincir marketlerden biri haline geliyor.

İnsanlar, son zamanlarda evde geçirdikleri zaman benzer biçimde etkenler arttığından daha oldukça abur cubur ürünlerine yöneldiler. Kabaca fiyat sıralaması bu şekildeydi. Sadece, fiyatların anlık zamlara gore birazcık birazcık oynayabileceği ihtimalini göz önünde bulundurmanızı daima tavsiye ederiz.

Bim Cips İncelemesi

Bim Cips çeşitleri içinden patito cips incelemesi yazımızın devamında sizlerledir. Dünya Sıhhat Örgütü standartlarına gore şeker miktarı sınır değerlerin altında olup, ürün şeker içinde ne olduğu açısından oldukça olumludur.
Bim Cips Fiyatları 2022 Erişkin tüketimi için tavsiye edilen günlük şeker miktarı (maksimum) 80-90 gr’dır. 10-18 yaş arası çocuklar için bu miktar 30 gr.

Toplam yağ kıymeti 29,7 gr’dır (100 gr ürün için). Bu miktar günlük tüketimin tavsiye edilen toplam yağ miktarının %45,7’si kadardır ve tavsiye edilen limitlerin üzerindedir ve bolca oranda bulunur. Bim Cips Fiyatları 2022 Bir erişkin için günlük tavsiye edilen toplam yağ miktarı (maksimum) 65 gr’dır.

Doymuş yağların kıymeti 14.6 g’dır (100 g ürün başına). Bu miktar, tavsiye edilen günlük toplam yağ alımının %73’ü kadardır, tavsiye edilen sınırların üzerindedir ve aşırıdır.
Bim Cips Fiyatları 2022 Yetişkinler için tavsiye edilen günlük doymuş yağ alımı (maksimum) 20 gr, 12-15 yaş arası çocuklar için bu miktar ortalama 13 gr.

Bim Cips Çeşitleri Hakkında Sorular

Bim Cips Alınır mı?

Gerek fiyat skalası olarak, gerek ürün çeşitliliği olarak Bim kesinlikle cips ve benzeri ürünleri tercih edebileceğiniz bir zincir markettir. Bu probleminin yanıtını evet olarak verebiliriz.

Bim’de Hangi Cipsler Var?

Yazımızın öncesinde de bahsettiğimiz suretiyle, Bim’in ürün yelpazesi oldukça geniş. Cips çeşitleri için de durum değişmiyor. Party, Patito, Lays ve çeşitleri cips ürünlerini bulabilirsiniz.

Bim Ketçaplı Cips Kaç Kalori?

Bim patito ketçaplı cips 100 gram olan ürün için 509 kaloridir. Her ürünün gramajına ve çeşidine gore kalori sayısı değişmektedir.

İlginizi çekebilir: Bim Tavuk Fiyatları 2022

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir