Bim Kaşar Peyniri Fiyatları 2022 Ocak

İçindekiler Tablosu

Bu konumuzda bim kaşar peyniri tutarları 2022 ocak ve aknaz, tost, dilimli kaşar peyniri tutarları nedir? Şeklinde soruların cevaplarını veriyor olacağız. Bim, fiyat ve performans açısından ülkemizin en oldukça tercih edilen zincirlerinden biri. İnsanlar gelen zamlardan sonrasında gereksinim duyan ürünlerin satın almadan ilkin fiyat bilgisini öğrenmek istiyor. Bim başta olmak suretiyle çeşitli marketlerin, zincirlerin fiyat listelerini olabildiğince güncel şekilde sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz.

Bim Kaşar Peyniri Fiyatı

Kaşar Peyniri, Türk kahvaltılarının vazgeçilmezlerinden bir tanesi diyebiliriz. Halkımızın en fazla tükettiği besin maddeleri içinde yer aldığını söylesekte yanlış olmaz. Öyleki ki raflarda aradığımız kaşar peyniri markasını bulmaya bile zorlandığımız olabiliyor. Hal böyleyken bim kaşar peyniri’de fazlasıyla tüketilmeye devam ediliyor.

  • Aknaz Kaşar Peyniri 1 KG: 30 TL
  • Bahçıvan Taze Kaşar Peyniri 1 KG: 36 TL
  • Teksüt Kaşar Peyniri 1 KG: 36 TL
  • Kaanbey Kaşar Peyniri 700 GR: 23,50 TL
  • Binvezir Kaşar Peyniri 225 GR: 9,50 TL
  • Binvezir Kaşar Peyniri 500 GR: 21,50 TL

Kaşar Peyniri Tutarları 2022

Derhal yukardaki listede kaşar peyniri tutarları listesini 2022 senesi için güncel olarak sizlere sunduk. Yeni ve son zamanlarda gelen zamlar listeye yansımamış ve farklılıklar olabilir. Bu benzer biçimde ihtimalleri de kesinlikle göz önünde bulundurunuz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir