Bim Süt Fiyatları 2022 ( Dost, Günlük, Kakaolu )

Bu yazımızda sizler için Bim süt tutarları 2022 ocak mevzusuna değiniyoruz. Bim’de satılan ve oldukça popüler olan Dost Süt, Günlük Süt, Altın Süt, Kakaolu Sütler bir çok müşterinin odak noktası haline geldi. Hatta, en rağbet gören ve satışı gerçekleşen ürünlerin başını çektiklerini de söylemek yanlış olmaz diye düşünüyoruz. Bilhassa Dost Sütler, en fazla tercih edilen Bim ürünlerinden biri olmakta. Haliyle insanoğlu da, alışverişe gitmeden ilkin fiyatlarını merak edebiliyorlar.

Bim Süt Tutarları 2022 Sıralaması

Yeni ve standart fiyatların haricinde, Bim kampanyalarından ve avantajlarından yararlanarak bir çok ürünü bazen daha uyguna almak mümkün. Marketlerin ve zincirlerin bazen düzenlemiş olduğu ve duyurduğu belli başlı etkinlikleri, kampanyaları kaçırmamakta daima yarar var. Gerek uygun fiyat anlayışı, gerek her yerde oluşu, kolay ulaşılabilmesi, kampanyaları ve geniş ürün yelpazeleri yardımıyla Bim en büyük marketlerin başlangıcında geliyor.

  • Bim Dost Süt (1 Litre): 4.75 TL
  • Bim Dost Çilekli Süt (200 ML): 1.45 TL
  • Bim Dost Çikolatalı Süt (200 ML): 1.45 TL
  • Bim Dost Devam Sütü (200 ML) 1.75 TL
  • Bim Dost Yağlı Süt (200 ML): 1.45 TL
  • Bu yazımız da işinize yarayabilir: Bim Cips Fiyatları
bim dost süt

Şu an için, bim süt tutarları sıralaması bu şekilde karşımıza çıkmaktaydı. Sadece fiyatların haberimiz olmayan zamlarla beraber üç aşağı beş yukarı farklılık göstermesi, değişmesi maalesef olasılık dahilinde olabilir. Bu şeklinde sebeplerden dolayı, bu şeklinde olasılıkları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Sizlere olabildiğince en güncel ve yeni detayları iletmeye, sunmaya çalışıyoruz. Sadece doğal ki bazı mevzularda küçücük oynamalar karşınıza çıkabilir. Şundan dolayı, her zamdan ve fiyat artışından anında haberdar olarak anında listelerimize yansıtamayabiliriz. Bu mevzuda gösterdiğiniz anlayışınız için hepinize teşekkür ederiz.

Güncel fiyat sıralaması, zamana nazaran farklılık gösterebilmektedir. Bu yazımızı hazırlarken mevcut olan en güncel tutarları sizlere sunuyoruz. Sadece, ondan sonra fiyatlarda ortaya ufak değişimler çıkabilir. Kakaolu süt, çilekli süt şeklinde ürünleri çocuklarımız sevmiş olarak tüketmektedirler. Bilhassa, gelişimleri açısından da oldukça yararlı olduklarını söyleyebiliriz. Bim süt tutarları yazımızda sizlere detaylıca bilgiler vermeye çalıştık. Umuyoruz ki işinize yarayan ve bilgilendirici bir yazı olmuştur. Güncel fiyat listelerinde görüşmek suretiyle.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir