Bim Yumurta Fiyatları 2022 ( 30’lu 15’li 1 Koli )

İçindekiler Tablosu

Bim müşterilerinin çoğunlukla tercih etmiş olduğu ürünlerinden biri yumurta olmaktadır. Peki bim yumurta tutarları 2022 ne kadar? 1 Koli yumurta fiyatı 2022, 30’lu yumurta fiyatı 2022 15 li ocak ayında Bim marketlerinde kaçtan gidiyor? Bu benzer biçimde soruların cevaplarını yazımızda sizlere sunuyor olacağız. Son zamanlarda vücut geliştirme sporuyla uğraşanların gözdesi haline gelen yumurta tutarları 2022 senesinde bakalım iyi mi. Hep beraber mevzumuza geçiyoruz.

Bim Yumurta Tutarları 2022 Güncel

yumurta tutarları 202

Müşterilerin en oldukca çoğunlukla tercih etmiş olduğu Bili Bili yumurta benzer biçimde ürünler, Bim’e hususi olarak üretilmektedir. Fiyat olarak öteki bir çok market ve yumurtadan daha uyguna satın alınabilinmektedir. Müşteriler ve tüketiciler tarafınca da geri dönüşler ve talepler oldukça fazladır. Sık sık tercih edilen ürünlerin başlangıcında gelmektedir. Oldukça seri şekilde tüketilen ve satılan ürünler olduğundan, rafta ki tazeliğini de kolaylıkla korurlar. Bu da güzel bir artı olarak doğal ki karşımıza çıkmaktadır.

  • Bili Bili Yumurta (30’lu): 36 TL

Yumurta Tutarları 2022’de Ne Kadar?

Fiyat listemiz, güncel olarak yukarda sizlerleydi. Sunmuş olduğumuz bim yumurta tutarları fiyatların güncel indirimlere, kampanyalara ya da zamlara gore küçük değişimler gösterme ihtimalinin bulunduğunu lütfen göz önünde bulundurunuz. Elimizden geldiğince en güncel fiyat listelerini sizlere sunmaya çalışıyoruz. Ek olarak merak ediyorsanız Bim Süt Fiyatları konumuzu da okuyabilirsiniz. O mevzuda da güncel fiyat listeleri sizlerleydi. Daha yeni ve güncel mevzularda yeniden görüşmek suretiyle, her insana iyi günler ve iyi alışverişler diliyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir