Çanak Okey Hile 2022 – Plus Para Çip Hilesi

İçindekiler Tablosu

Merhaba dostlar, BlogAmca’ya sefalar getirdiniz. Bu yazımızda sizlere çanak okey hile 2022 şeklinde mevzu başlıklarını sunuyoruz. Çanak okey çip hilesi 2022 şeklinde, çanak okey para hilesi, çanak okey plus çip hilesi 2022 şeklinde mevzulara değiniyoruz dostlar. Hile indirme linki aşağıda olacak.

Çanak Okey Hilesi 2022 Iyi mi Kullanılır?

1.ADIM: Oyunu açın ve boş bir salonda boş bir masaya oturun.
2.ADIM: Hile programını başlatarak, açarak 101 çanak yazan yere tıklayın.(Hilemizde düzgüsel okey seçeneği de var sadece bir tek birinde kullanabilirsiniz. İkinci bir hesap yada düzgüsel okeyde hile yapmak için programı burdan ==> İNDİR)
3.ADIM: Oyununuz açık olduğundan oyunun kaynak kodlarını görmüş olacaksınız.
Hesabınızdaki çip miktarını yazarak ara diyin.
4 tane çıkması gerekir. 
Oradaki her bir satırdaki kıymeti değiştirerek kendi değerinizi yazın. Hile tek kullanımlık olduğundan 1.000.000 kıymetini girin. Sizden bir cod isteyecektir. Kod ise derhal aşağıda sizlerledir.

Kod: ==> 8n6gw5vsxg0Cod olmadan hilemiz çalışmamaktadır. Codu yazdıktan sonrasında oyunu kapatıp açın ve değerleriniz değişecektir.

Çanak Okey Çip Hilesi Detaylı Ifade

Hile, fazlaca kolayca uygulayabileceğiniz ve kullanabileceğiniz türden bir hiledir. Bu yüzden, kullananların bir çok başarı göstermiş bir halde kullanım gerçekleştirebilir. Çanak Okey ve çip hilesi son zamanlarda, bir fazlaca kullanıcının tercihi içinde yer almaya başladı. Bu şeklinde sebeplerden dolayı, oyun için çeşitli talepler ve istekler de aynı şekilde artış göstermeye başladı.

Çanak okey plus çip hilesi 2022, çanak okey hile 2022, çanak okey para hilesi 2022, çanak okey plus para hilesi 2022, çanak okey çip hilesi 2022, çanak okey plus hile.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir