Contractubex Krem Fiyatı 2021

İçindekiler Tablosu

Oldukca çeşitli olan cilt problemleri için kullanılan bir krem olan, Contractubex krem fiyatı 2021 senesinde nedir benzer biçimde soruların cevapları yazımızda olacak. Ek olarak iyi mi kullanılır ve Conractubex krem ne işe yarar? Tesirleri nedir? Kullananlar yorumları nedir? Iyi mi Kullanılır? Contractubex fiyatı 2021 ne kadar? Şeklinde soruların cevapları da yazımızın muhteviyatında mevcut olacak. Iyi mi kullanmanız gerektiğine, nelere dikkat etmeniz gerektiğine ve daha bir fazlaca detaylı mevzuya dair detayları sizlere sunuyor olacağız.

Contractubex Ne İşe Yarar, Kullananlar

 • Ameliyat peşinden kalan yara, dikiş izleri, yaralanma izleri benzer biçimde durumları ortadan kaldırmak için tercih edilebilir.
 • Yüzünüzde kalıcı iz bırakmış olan sivilce izlerini, gidermek amaçlı da tercih edilebilecek bir üründür.
 • Hamilelikten kalan çatlaklıkları yok etme amacıyla da insanoğlu tarafınca tavsiye edilebilmektedir.
contractubex krem fiyatı 2021

Özetlemek gerekirse Contractubex ne işe yarar sorusuna yanıt olarak; bu ürün, ölü dokuların kendisini yenilemesine ve bu sayede cildin toparlamasına takviye bir kremdir diyebiliriz. Contractubex, allantoin, cepae, heparin sodyum benzer biçimde etken maddeler içermekte ve bu maddeler yardımıyla tesir göstermektedir. Çatlaklar için, sivilce izleri için ve benzeri durumlar, şikayetler için sıkça tercih edilen bir ürün olmaktadır.

Contractubex Iyi mi Kullanılır?

Ilk olarak doktorunuzun, hekiminizin vermiş olduğu talimatlara bire bir uymalısı ve kullanımını bu şekilde gerçekleştirmelisiniz. Yanlış kullanma durumlarında, üründen göreceğiniz yarar ve tesir size eksi yönde yansıyacaktır.

 • Ilk olarak uygulayacağınız bölgeyi temizleyiniz.
 • Uygulamayı yapmak istediğiniz bölgeye elinizle masaj yaparak uygulayınız.
 • Genel olarak günde 2 kere kullanılan bir üründür, sadece bu mevzuda da tedaviden tedaviye değişim gösterebileceği için doktorunuzun tavsiyesine uyunuz. Doktorunuz günde 3 kez, 4 kez süreceksiniz benzer biçimde talimatlar verebilir. Sadece bu dozu kafanıza gore belirlemeniz yanlış olacaktır.
 • Bu ürün, açık yaralarda kullanılmamalıdır.

Contractubex Krem Fiyatı 2021

Contractubex krem fiyatı 2021 senesinde 65 TL olarak gözükmektedir. Bu ürünü kullanmadan ilkin, ne olursa olsun doktorunuza danışmanız icap ettiğini unutmayınız. Tedavinizin yararı, problemlerinizi çözme adına bir hekime danışmak daima kafanıza gore ürün kullanmaktan daha doğru karar olacaktır.

Contractubex Ihtimaller içinde Yan Tesirleri

 • Görülebilir; Hafifçe kaşınma,
 • Görülebilir; Uyguladığınız yerlerde yanma hissiyatı,
 • Görülebilir; Kızarma,
 • Görülebilir, cildinizde yanma, gerilme benzer biçimde hisler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir