CS GO Aim Taktikleri – Aim Geliştirin!

İçindekiler Tablosu

CS:GO Aim taktikleri, aim geliştirme CS GO oyununda ekip değilde bireysel olarak düşünüldüğünde en mühim oyun etmeniniz aim’iniz olacaktır, bu yüzden aşağıdaki cs go aim taktikleri ni denemekte yarar var!

CS GO AiM TAKTiKLERi

1. Map’ler

Her insanın Bilmiş olduğu Benzer biçimde Aim Geliştirmek İçin Genel Olarak Oyuncular Bazı Mapleri Tercih Ederler. Bu Mapler Aim’inizi Sağlamlaştırır. Genel Olarak Bu Map’lerde Bir Hedef Vardır. Siz Hedefleri Vurursunuz. Aşağıdaki taktik oldukca kim bilir kıymetimi aşağıdaki mapte deneyebilirsiniz 🙂

Aim Botz – Training

Dur – Vur taktiği: Bu taktik, pro CS:GO oyuncularının öteki oyuncuları ezip geçmek için kullandığı bir vuruş taktiğidir. Bazı pro oyuncular, bu taktiği naturel olarak kullandıklarından haberleri bile yok, şundan dolayı oyun stilleri tamamen bu hareket üstüne oturmuş. Bu taktiği basitçe açıklamak gerekirse: gittiğiniz yönün tersi yöne tuşa basarak momenti sıfırlayıp yerinizde durağan(durgun) durmak diyebiliriz. Mesela, A tuşuna basıp giderken aniden D tuşuna da basarsanız karakteriniz en kısa sürede duracaktır. Fakat A tuşuna basarken bu taktiği uygulamazsanız, tuşu bıraksanız da karakteriniz A yönüne birazcık daha gidecektir. Bu taktiği boş bir sunucuda duvara ateş ederek çalışabilirsiniz. Bu Counter Strike hedef geliştirme taktiği ile güvenilir olun daha oldukca düşman öldürebileceksiniz.

2. Surf

Şimdi Ne Ilgi Surf Diyeceksiniz. Surf Eğer Aim Map’lerini Semiyorsanız Gene Yapabileceğiniz Alıştırmalardan Biri. Surf’te Sensivity’nizi Daha İyi Kullanmaya Çalışırsınız. Sensivity’de Aim’e Bağlı Olduğu İçin Isınmışsınızdır.

Surf Map’leri

3. Oyunlar Ve Siteler

Bu Seferde “Nası Yaa?” Diyeceğiniz Bir Maddeye Geldik. Aiminizi Geliştirebilmeniz İçin Bu şekilde Siteler ve Oyunlar Mevcut. Bu Siteler Parasız Olurken Oyunların Birkaç’ı Paralı. Bu Siteler ve Oyunlar’ın CS:GO Aim’ine Benzer Halini Bulursanız, Ciddi İlerlemeler Kaydedebilirsiniz.

Aim Lab (Oyun)

Aim Booster (Site][www.aimbooster.com]

4. FFA Serverleri

Benim Eskiden Oldukca Girdiğim ve Yararını Oldukca Gördüğüm Serverlar. 2 Türü Vardır. Düzgüsel FFA ve Only Headshot FFA. “Düzgüsel FFA” Modunda Hepimiz Tektir. “Only Headshot FFA” Modunda ise Gene Hepimiz Tektir Fakat Bir tek Mermi Kafa’ya Hasar Verir. Eğer HS Atmak İstiyorsanız Bu Serverlara Girebilirsiniz.

FFA Server’ları[www.gametracker.com]

5. CS GO Aim Taktikleri Videoları İzlemek

Birazcık Acayip Gelebilir Fakat Eğer Gelişmek İsteyen Bir Oyuncuysanız Bazı Videolar İzlemeniz Gerekebilir. Örnek olarak Meşhur Youtuberlardan Taktikler yada Bazı CS:GO Oyuncuları’nın Kanallarından Harita Hakkında Bilgiler v.b.

İlginizi Çekebilir: Zıplama Kodu – Bunny

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir