CS GO Rate Ayarları 2020 Yeni

İçindekiler Tablosu

Merhabalar, Blogamca.com’a hoş geldiniz. Bu yazımızda cs go rate ayarları 2020 önemlerinden ve genel olarak cs go için rate ayarları nedir, iyi mi yapılır kullanmanın ne şeklinde şeylere yaradığından, bizlere oyun içinde sağlamış olduğu faydalardan bahsedeceğiz. Yapmanız ihtiyaç duyulan cs go rate ayarları komutlarını sizlere vereceğiz.

CS GO Rate Ayarları 2020 Ne İşe Yarar

Bu ayarlar ile oyundan aldığınız performansı, verimi kullanmış olduğunuz cihazınız ile dengeleyebilirsiniz. Ve aldığınız verim genel olarak oldukça artacaktır. Bu ne işe yarar ? demeniz düzgüsel fakat bu sayede oyun içinde yaşadığınız kopuklukları, donuklukları yok edebilirsiniz. Bu açıdan kesinlikle rate ayarları yapılmalıdır diyebiliriz. Malum e-sporcular da rate ayarlarını yapar.

cs go rate ayarları iyi mi yapılır

CS GO Rate Ayarları Iyi mi Yapılır? Yazılı Ifade

Evet, cs go rate ayarları yapımı oldukça kolaydır. Derhal alt tarafta size verdiğimiz komutları oyun içinde konsola sırasıyla yazarak cs go rate ayarları etken edebilirsiniz.

  • rate 786432
  • cl_interp_ratio 

Yukarda verdiğimiz komutları oyun içinde konsolu açarak sırasıyla uygulayınız. CS GO Rate Ayarları mevzumuz bu şekilde idi.

Ek olarak cs go başlatma seçenekleri mevzumuz da işinize yarayabilir.

Yeni cs go mevzularında görüşmek suretiyle !

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir