CS GO Rekabetçi Kodları 2021 Komutları

İçindekiler Tablosu

CS:GO Rekabetçi Kodları 2021, cs go rekabetçi komutları mevzumuza hepiniz hoş geldiniz. Blogamca.com olarak sizlere en güncel ve çalışan cs go rekabetçi kodları 2021 konusunu sunuyoruz. Okumaya devam ediniz.

Ek olarak cs:go fps arttırma kodları ihtiyacınız var ise BURAYA TIKLAYIP cs go fps yükseltme 2021 mevzumuza derhal gidebilirsiniz. Eminiz o da işinize fazlasıyla yarayacaktır.

cs o rekabetçi kodları 2020

Konsolu maç yada oyun içinde “é ” tuşu ile açabilirsiniz.

Eğer rekabetçi kodlarını yazabileceğiniz konsol açılmıyor ise, oyun ayarlarına girip “geliştirici konsol” seçeneğini “evet” yaparak etken hale getirebilirsiniz.

bind caps lock +speed; r_cleardecals

Maç esnasında oyunda biriken mermi ve kan izleri fazlaca minik bir grafik trafiği olarak gözükse bile ilerleyen oyunlarda kelebek tesiri misali çığ şeklinde büyüyor. Yukarıda vermiş olduğumuz kod yardımı ile oyunun içindeki Kan ve Mermi izlerini “Caps Lock” tuşu ile silebilirsiniz.

fps_max 300

Oyundan aldığınız fps değeriniz ms değerinizi eş kıymet anlamda etkileye biliyor, yukarıda verdiğimiz kodu konsola yazdığınız taktirde fps değerinizi 300 e sabitlemiş olmuş olursunuz ve rekabetçi yada düzgüsel maç zamanlarında en iyi oynanışı deneyimlemiş olmuş olursunuz.

cl_radar_always_centered “0”
cl_radar_scale “0.3”cl_hud_radar_scale “1.15”cl_radar_icon_scale_min
cl_radar_rotate “1”

CS GO Rekabetçi Kodları 2021 Güncel

Yukarıda vermiş olduğumuz kodlar oynadığınız oyunda yer edinen radarınızı en kullanışlı hale getirir. Böylelikle oyunun bizlere sunmuş olduğu bir özellik’den en verimli şekilde yararlanmış oluruz.

voice_scale 0.5

Bu kod yardımıyla girdiğiniz Rekabetçi Maçlarında hem ekip arkadaşlarınız ile olan iletişiminizi güçlendirecek hemde rakip oyuncuların maç esnasında çıkardıkları ayak sesleri şeklinde bir fazlaca sesi daha iyi duymamızı sağlayacak.

+cl_show_team_equipment
cl_teamid_overhead_always 1

Bu 2 kod yardımıyla maçı oynarken ekip arkadaşlarınızın duvar arkasından bile isimlerini ve üstlerinde taşıdıkları silahların ve bombaların isimlerini görebilmenizi elde eden oldukça stratejik bir koddur.

CS:GO Rekabetçi Kodları

mat_monitorgamma “[value]”

Oyununuzun parlaklık seviyesini arttırır, böylelikle rakip oyuncuları daha net bir halde görebilmenizi sağlar. Rekabetçi maçlarda bu kod çoğunlukla kullanılır.

cl_autowepswitch “0”

CS:GO şeklinde bir oyunda her an nasıl biteceği belli olmuyor. Tabanca ile çatışırken üstünden geçtiğiniz bir silahı elinize almanız sizin ölümünüze sebep olabilecek tehlikeli sonuç bir hata olacaktır. Bu kod yardımıyla yerden aldığınız tabanca derhal elinize geçmeyecektir.

viewmodel_offset_x 3
viewmodel_offset_y 3
viewmodel_offset_z -3
cl_bob_lower_amt 10 

Bu 4 kod View modelinizi size uygun en iyi şekilde ayarlayacaktır. Tercihen değiştirilebilecek ve ayarlanabilir.

alias “toggleside” “left” alias “left” “cl_righthand 0; alias toggleside right” alias “right” “cl_righthand 1; alias toggleside left” bind “x” “toggleside”

Yukarıdaki tuş ustalaşmış CS:GO oyuncularının Rekabetçi Maçlarında kullandığı stratejik kodların başlangıcında geliyor. “X” tuşuna bastığınız süre tabanca sağ elinizdeyse sol elinize geçer. Yeniden X tuşuna basarsanız sol elinizden sağ elinize geçer. Rakibiniz ile girdiğiniz çatışmalarda stratejik olarak size fazlaca yardımı olacaktır.

CS:GO En Mühim Rekabetçi Kodları 2021

Yazımızın bu kısmına kadar verdiğimiz 2019 CS:GO Rekabetçi Kodları fazlaca mühim kodlardır. Yazımızın bu kısmından sonrasında vereceğimiz kodlar da gene o kodlarla aynı değere haiz olacaktır.

cl_disablefreezecam 1

Bu kod kim bilir maçın kaderini değiştire bilecek fazlaca mühim bir kod olarak kabul edilebilecek kodların başlangıcında gelmektedir. Etken hale getirdiğiniz takdirde Maç esnasında öldükten sonrasında fazladan 4 saniye süresince rakibi izleyebilmenizi sağlar. Bu sayede ekip arkadaşlarınıza taktik verebilir ve rakibinizin ne yapacağını, nereye gideceğini tahmin edebilme ihtimaliniz daha da yükselir.

Fps_max 0

En yüksek FPS kıymetini almanızı sağlayacak koddur.

snd_headphone_pan_exponent 2

Duvar yada kapı şeklinde bir yeri taradığınız yada ateş açtığınız süre arkasında bulunan rakibiniz hasar görürse bu kod yardımıyla duyacağınız ses ile rahatça anlayabileceksiniz.

bindtoggle g gameinstructor_enable

Kurmanız ihtiyaç duyulan bombanın etrafı sis ile kaplıysa yada yakında olsa göremeyeceğiniz bir yerde bulunuyorsa bu kod yardımıyla bombayı rahatça bulabileceksiniz.

bind v “toggle voice_scale 0.25 1” or bindtoggle v voice_enable

CS GO Rekabetçi Konsol Kodları 2021

Eğer rakip oyuncular yada ekip arkadaşların mikrofon yardımıyla fazlaca rahatsız edecek sesler çıkartıyor ise basacağınız “v” tuşu ile tüm bu sesleri sessize alabilirsiniz. Sessize aldıktan sonrasında yeniden “v” tuşuna basarsanız tekrardan oyuncuları duyabilirsiniz.

mat_monitorgamma 1.6

Bu kodu yazdığınız taktirde Rekabetçi dahil tüm maçlarda ekranı sizin görebileceğiniz en iyi hale getirir.

mm_dedicated_search_maxping 65

Ping değerinizi düşürecek bu kod oyundan daha iyi verim almanızı sağlayacak. En yakın sunucuya bağlanmanızı elde eden bu kod yardımıyla fazlaca iyi oyun performansı deneyimleyebilirsiniz.

Yukarıda paylaşmış olduğumuz CS:GO Rekabetçi Kodları 2021 adlı yazımızı beğendiyseniz yorum yapmış olup, beğenebilirsiniz ve paylaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir