CS GO Wallhack Kodu | Arkadaşlarınızı Trolleyin

İçindekiler Tablosu

Yazımızda cs go wallhack kodu 2022 ile arkadaşlarınızı trolleyebilirsiniz. CS GO wh kodu öteki bir değişle wall hack kodu dostlar içinde eğlence için oldukça yayındır.

Bilgisayarların yaygınlaşması her alanda tesirini gösterdi. CS GO olan ilgi bu günlerde birazcık daha terfi etti. Anlık oyuncu 650k dolaylarında geziyor. O şekilde ki gereksinimlerimizi bilgisayarlar, telefonlar ve tabletler üstünden karşılamamız durumunu yarattı. Bu durum eğlence de ilgilendiriyor bir hale geldi. Bilgisayar oyunları, eğlenmek için akla gelen şeylerin başlangıcında yer almaya başladı. Bu da e-spor sektörünü yarattı. E-spor denince de akla ilk gelen oyunlardan biri CS:GO’dur. CS:GO, bir MMOFPS oyunudur ve oyun için üretilmiş bazı hileler ve kodlarını içinde barındırır. Bu kodlar ister eğlence amaçlı, ister hile yapmak için kullanılabilir. Bu kodlardan biri de CS:GO Wall Hack Kodu’dur. Bu yazımızda sizlere CS:GO Wh Kodu ve öteki kodlar hakkında data vereceğiz.

CS GO Wh Kodu Iyi mi İşler?

Arkadaşlarınıza latife yapmak için kullanabileceğiniz bir koddur. Oyun esnasında hile yapmak için kullanabileceğiniz bir kod değil. Bu hile yardımıyla duvarların, kutuların yada herhangi bir şeyin arkasını görebilirsiniz. Size doğru atılan bir bombayı görebileceksiniz. Duvarın arkasında pusu kurmuş birisini aslına bakarsanız evvel fark edip ona hazırlıklı bir halde saldırmanızı sağlar. Fakat bizce, bu o şahıs için büyük bir haksızlık olur.​Ilk olarak Wallhack bir hile kodudur, sadece oyun içindeki bir hiledir. Dolayısıyla ek bir programa ihtiyacınız olmaz. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan rahat bir kod ile açıp kapamaktır. Bunun sonucunda ise önünüzde neler olursa olsun oyuncuları görebilirsiniz. Bu hile kulağa oldukca iyi gelebilir. Sadece bunu yapabileceğiniz odalar yalnız yetkiniz olan odalardır. Mesela bunu bayağı bir oyuncu olduğunuz sunucuların herhangi birinde yapması imkansız, kullanamazsınız. Fakat hususi oyunlarda yapabilirsiniz. Oyuncu olduğunuz halde yapabilmeniz için ek programlar kullanabilirsiniz fakat bunu yapmamanız hepimiz için daha iyidir. Hesabınızı riske atarsınız. Eğer hileyi kullandığınız fark edilirse oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılabilirsiniz. Ek olarak insanların oyun eğlencesini batırabilirsiniz, ki bence bu hesabınızı kaybetmeden ilkin gelir. Bu kodlar yalnız imalathane haritalarında iş yapmaktadır;

Hileyi Açmak;

 1. Oyuna girdikten sonrasında “oyun bul” kısmındaki “Imalathane” seçeneğini seçin.
 2. Imalathane kısmından oynamak istediğiniz haritayı seçin.
 3. Odaya girdikten sonrasında sv_cheats 1 kodunu konsola yazarak etken edin. Hile kullanımını açacaktır. Eğer bu kodu es geçerseniz hiçbir hile kodunu kullanamazsınız.
 4. Peşinden r_drawothermodels 2 kodunu konsola yazın.

Hileyi Kapatmak;

Konsola r_drawothermodels 1 yazarak hileyi inaktif konuma getirebilirsiniz.

Öteki Kodlar;

 • god – Sizi ölümsüz yapar ve hiçbir şekilde hasar almazsınız.
 • thirdperson – Karakterinizi aşağıdaki benzer biçimde görürsünüz;
 • firstperson – Bu kod ise görüş açısını eski haline getirecektir.
 • noclip – Uçabilirsiniz ve her şeyin içinden geçebilirsiniz. Bununla beraber bu kodu kullandıktan sonrasında hasar alamazsınız.
 • r_drawparticles 0 – Sis bombasından çıkan sisi görmenize engel olur.
 • r_drawparticles 1 – Yazarak eski haline alabilirsiniz.
 • sv_infinite_ammo 1 – Sınırsız cephaneye haiz olmuş olursunuz. Asla bitmez. Ek olarak silahınızı geri doldurmak için beklemezsiniz.
 • sv_infinite_ammo 2 – Bu da size sınırsız cephane verir fakat silahınızı doldurmanız gerekmekte.
 • sv_infinite_ammo 0 – Sınırsız cephane kodunu kapatır.

CS GO Başlatma Seçenekleri mevzumuza buradan, CS GO Ayarları Kaydetme – Config Dosyası Oluşturma mevzumuza buradan ulaşabilirsiniz keyifli bloglar.

CS GO Wh Kodu, CS GO Wh Kodu 2022, CS GO Wallhack Kodu, CS GO Wallhack Kodu 2022, CS GO Wallhack, CS GO Wh, CS GO Hile, CS GO Hile 2020 Mart

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir