CS GO Zıplama Kodu

İçindekiler Tablosu

CS GO Niçin zıplama kodu yazıyoruz?

Halihazırda fps oyunlarında çoğu zaman space ile zıplamaktayız. CS GO’ da yapınak ayarlarında space tuşu zıplama olarak ayarlıdır fakat gerekse kolay oluşundan gerekse oyuncuların bunny hop yapma isteğinden zıplama vakası mouse scroll tuşuna (kaydırma işlemi meydana getiren, dönen orta tuşa) atanır. Bunun sebebi devamlı sorgu göndermesi ve bunny için yere değdiğimiz anda bir zıplama sağlayabilmesidir. CS GO Zıplama kodu çoğu zaman down olarak doğrusu scroll tuşunu aşağı çevirdiğiniz etken olacak şekilde yazılır. Yukarı çevirdiğinizde zıplamak isterseniz down kısmını up olarak yazabilirsiniz.

CS GO Zıplama Kodu Iyi mi Aktive Edilir?

  • Konsola girerek peşinden derhal aşağıdaki kodu yazalım;

bind MWHEELDOWN +jump

Bunny Hop Iyi mi Yapılır?

Bulunduğunuz sunucunun yenileme süresi, sizin bağlantı kaliteniz, bunny deneyiminiz benzer biçimde etkenler oldukca önemlidir. Ben neredeyse senedir yapıyorum muhteşem bir bunny’ e ulaşamadım.

İngilizce anlayacaksanız NadeKing kanalından buraya tıklayarak bunny hop öğrenebilir, Türkçe isterseniz benimde zamanında bunny öğrenirken izlemiş olduğum HellianTV kanalından buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

CS GO Kanları Silme mevzumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir