Ejder Vandal Kaç Vp 2022 (Valorant)

İçindekiler Tablosu

Konumuzda Valorant oyuncuları için ejder vandal kaç vp 2022 sorusunun cevabına yer veriyoruz. Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafınca geliştirilen ve gösterilen, oynaması parasız bir taktik fazlaca oyunculu birinci kişi nişancı video oyunudur. İlk olarak Ekim 2019’da Project A kod adı altında piyasaya sürülen oyun, 7 Nisan 2020’de sınırı olan erişimle kapalı beta dönemine başladı ve peşinden 2 Haziran 2020’de resmi olarak gösterildi.

Valorant, yakın gelecekte geçen bir taktik ekip nişancı ve birinci kişi nişancı oyunudur. Oyuncular, dünyadaki çeşitli ülkelere ve kültürlere gore uyarlanmış bir takım gizmen karakter olarak oynuyorlar. Ana oyun modunda oyuncular, her takımın beş oyuncusu olduğu atak eden yada korumak için çaba sarfeden takıma atanır. Ajanların, her biri bir ücret gerektiren benzersiz kabiliyetleri ve ek olarak öldürme, ölüm yada patlama kanalıyla hücum gerektiren benzersiz bir ultisi vardır. Her oyuncu her tura “klasik” bir tabanca ve bir yada daha çok “hususi kabiliyet” ile adım atar.

Ejder Vandal Kaç VP 2022

Probleminin cevabı, Ejder vandal 2475 VP’dir dostlar. Öteki silahlar ve beceri giderleri, bundan önceki turun sonucuna, oyuncunun görevli olduğu öldürmelere ve kazmalarda meydana gelen eylemlere gore para ödeyen bir oyun içi iktisat sistemi kullanılarak satın alınabilir. Oyunda hafifçe makineli tüfekler, pompalı tüfekler, makineli tüfekler, hücum tüfekleri ve keskin nişancı tüfekleri benzer biçimde çeşitli silahlar bulunuyor. “Spectre”, “Odin” ve “Vandal” benzer biçimde otomatik ve yarı otomatik silahlar, oyuncunun isabetli atış yapmak için denetim etmesi ihtiyaç duyulan geri tepme modellerine haizdir. CS:GO senelerdir bu oyun türünün en popüler oyunlarından biri olmuştur. Tamamen kişisel kabiliyete bağlı olan CS:GO’da değişik karakterler seçmek mümkün olmasa da Valorant bu alana getirmiş olduğu yenilikle öne çıkıyor. Öyleki ki, değişik ajanlar ve rekabetçi 5v5 oyunları, ajanların ve rakiplerin kişisel becerilerinin yanı sıra stratejilerine doğru hareket etmek zorundadır. 25 tura kadar sürebilen oyunda bir tarafın yalnız 13 tur yapması kafi.

Birçok çevrimiçi oyun, daha etkili oynamak için çeşitli öğeler satın almanıza olanak tanır ve bazı oyuncular bu öğeleri çeşitli dijital para birimleri vesilesiyle satın alabilir. Pek fazlaca çevrimiçi oyun benzer biçimde Valorant da çeşitli eşyalara haiz ve bunların çoğunu satıyor. Oyunda etkin bir performans sergilemek isteyen kişilere sunulan Valorant skin seçenekleri bu bağlamda pek fazlaca oyuncunun ilgisini çekiyor.

  • Derhal üst paragrafta, ejder vandal eşyasının kaç vp olduğu bilgisini sizlerle paylaştık.
  • Ek olarak, altında paylaşmış olduğumuz Youtube videosu ile de taktik edinebilirsiniz.

Valorant Ejder Vandal Kaç VP

Valorant günümüzde en fazlaca oynanan oyunlardan biridir. Valorant’ta arkadaşlarınızla beraber keyifle kullanabileceğiniz birçok değişik kozmetik ve oyun içinde ne olduğu bulunmaktadır. Oyuncular tarafınca en fazlaca talep edilen kozmetik ürünlerinden biri Vandal görünümleridir. Riot Games, Valorant’ta en fazlaca kullanılan silahlardan kabul edilen Vandal için birçok değişik görünüm getirdi.

Ejder Vandal Kaç Vp, Birçok oyuncu Ejder Vandal’ı koleksiyonlarına eklemek istiyor sadece bu tabanca daima dükkanda sunulmadığı için oyuncular koleksiyonlarına ekleyemiyor. Kendine özgü formuyla oyuncuları kendine bağlayan Ejder Vandal, dükkanda daima oyuncuların karşısına çıkmıyor bu yüzden dükkana girmeden ilkin uzun bir süre bekleyebiliyor. Dükkâna düştüğünde, insanlara yerlerinde duramayacakları bir coşku veriyor. Noble Vandal dükkana girdiğinde kaç VP bulunduğunu görebilirsin fakat Noble Vandal’ı dükkanda göremeyen oyuncular daima kendilerine bu suali merak ederler. Noble Vandal mağazaya vardığında 2475 VP karşılığında satın alabilir ve koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz dostlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir