Eskihisar Topçular Feribot Ücreti 2022

İçindekiler Tablosu

Eskihisar topçular feribot tutarı 2022 senesinde ücretleri iyi mi? Eskihisar feribot tutarları, topcular eskihisar otomobil ucreti 2022 şeklinde soruları bu yazımızda cevaplandırıyor olacağız. Bildiğiniz suretiyle gelen zamlar ile beraber kafasında sual işareti oluşan kişiler bu şeklinde aramalar yapabiliyorlar. Bu konumuzun içeriğini de, bu şeklinde sorular ve cevapları oluşturuyor olacak. Bakalım en güncel ücretler ne durumda.

Yolculuğunu Eskihisar Topçular rotasında meydana getirecek olan dostlar için, İDO seferlerini kullanacak kişiler için, eskihisar topçular feribot civarlarında ne kadar oldu şeklinde sorular sıkça sorulmaya başlandı. Bununla birlikte, en sık kullanılan rotalardan biri olma özelliğine haiz. Bu şeklinde nedenlerden dolayı da sıkça arananların başlangıcında gelmesi kaçınılmaz oluyor. Ve başka geçiş alternatiflerinin de daha yüksek ücretli olması şeklinde nedenler de, insanların bu rotayı tercih etmesine sebep oluyor diyebiliriz. Her yıl fiyatı 2-3 kez civarlarında artış gösterebiliyor. Bunu göz önünde bulundurunuz. Bu şeklinde bilgilerin peşinden da, detaylı fiyat bilgisine geçebiliriz.

eskihisar topcular feribot tutarı 2022

Eskihisar Topçular Feribot Tutarı

Derhal aşağıdaki tabloda eskihisar topçular feribot tutarı listesini hem bir tek gidiş, hem de gidiş dönüş olarak ikiye ayrılmak suretiyle görmüş olacaksınız. Ek olarak, aradığınız araca hususi fiyatlandırma da tabloya dahildir. Böylelikle, kullandığınız aracın türüne nazaran bir tek gidiş yada gidiş dönüş tutarının ne işe yaradığını öğrenebilirsiniz.

Eskihisar Topçular Feribot Taşıt Çeşitleri Eskihisar Topçular Feribot Gidiş/Gişe Tutarı 2022 Gidiş Dönüş Tutarı
Otomobil, Minivan, Jeep 145 TL 275TL
Minibüs, Midibüs, Kamyonet 185 TL 360TL
Kamyon, Otobüs 260 TL 520TL
Dorseli Çekiciler 365 TL 700TL
Motosiklet 75 TL 140TL
Eskihisar Topçular Feribot Tutarı 2022
Eskihisar-Topçular Yaya Yolcu Fiyatı: Miktar:
İstanbul Kart 3,5 TL
İstanbul Kart(İndirimli) 2,5 TL
eskihisar feribot tutarları 2022

Eskihisar Feribot Tutarları 2022

Eskihisar Topçular yolculuğu, ortalama 30-45 dakika civarı sürüyor diyebiliriz. Eskihisar Topçular arası seferler pandemi kaynaklı şeklinde hususi sebepler haricinde devam etmektedir. Yukarda yer edinen ücret tablosunun ise, anlık zamlara nazaran değişkenlik gösterme ihtimali bulunduğunu unutmayınız. Eskihisar feribot tutarları 2022 senesi için yukarda belirtmiş olduğumuz gibiydi.

Topcular Eskihisar Otomobil Ucreti 2022

Topçular eskihisar otomobil tutarı 2022 senesinde güncel olarak 145 TL’dir. Bununla birlikte minivan ve jeep araçlar da otomobil ile aynı fiyat tarifesine haizdir. Şu demek oluyor ki, minivan ve jeepler için de 145 TL şeklinde bir ücret mevcuttur. Herhangi bir zam gelmesi halinde yazımızı güncelleyeceğiz. Zamlardan daha acele haberdar olabilmemiz için, yorum bölümünden bizlere bilgilendirmelerde bulunabilirsiniz.

Feribot ya da vapur, trafik problemi yaşamak istemeyen kişilerin ilk tercihlerinden biridir. Sadece, 2022’de feribot seferleri fiyatlarında da artış olması, bu artışa katkıda bulunmuş oldu. Birçok şahıs vapurların 2022 için geçerli bulunduğunu düşünüyor.

Topçular Eskihisar Fiyat 2022

İstanbul’da köprü ve Avrasya tüneli geçiş ücretlerinin artması öteki ulaşım yollarını da etkiliyor. Netice olarak Topçular Yalova vapurunu kullananlar barajın fiyatına şaşırıyor. Feribot, ulaşım problemi olmaması ve süratli bir ulaşım yolu olması sebebiyle birçok şahıs tarafınca tercih edilen ulaşım şeklidir ve fiyat artışları halkı direkt etkilemiştir.

Topçular Eskihisar Fiyat 2022, Yalova tek yön feribot tutarları vasıta tipine nazaran değişim göstermektedir. Motosiklet ile tek yön 55 TL, yolcu minibüs cipi 110 TL. Ek olarak vapur, minibüs-midibüs yada pikap ile gelenler bir sefer için 140 TL ödemek zorunda duracak. Kamyon ve otobüsler 200 TL, treyler ve 4-5 dingilli kamyonlar 285 TL ödemeli. Sadece, parasız feribot seyahati sunarsanız, daha uygun fiyatlar bulacaksınız.

Eskihisar Topçular Feribot Seferleri Çalışıyor mu?

Eskihisar Topçular feribot seferleri 7/24 saat süresince hizmet vermektedir. 20 dakikaya kadar aralıklarla meydana gelen yolculuklarda averaj sürüş süresi 30 dakika ile 45 dakika arasındadır. Eskihisar Topçular Vapurları günde 24 saat, maksimum 20 dakika aralıklarla sefer yapmaktadır. Probleminin cevabı evet eskihisar topçular feribot seferleri çalışıyordur.

Eskihisar topçular feribot tutarı 2022 sıralaması güncel olarak yazımızda sizlerleydi. Elimizden geldiğince en yeni fiyatlamaları sizlere sunmaya çalışıyoruz. Teşekkürler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir