Facebook Eski Haline Getirme, Eski Görünüm Yapma 2021

Feysbuk her geçen gün gelen güncellemelerle bir oldukça insanoğlunun hoşuna gitmemeye başladı. İnsanlar da feysbuk eski haline getirme 2021 , feysbuk eski görünüm yapma 2021 benzer biçimde aramalar halletmeye başladılar. Bu konumuzda sizlerle feysbuk eski sürüme geçme iyi mi yapılır detaylıca anlatımını halletmeye çalışacağız. İnsanların bir çok gelen güncellemeleri asla beğenmeyip, yeni tasarımlara alışamayıp eski haline getirmek istemekteler. Bunu iyi mi yaparız? hadi hep beraber bakalım. Ek olarak yalnız yazılı olarak değil, konumuzda videolu ifade isteyen arkadaşlarımız için videol ifade da yer alacaktır derhal aşağıda.

Feysbuk Eski Haline Iyi mi Getirilir?

Bazı dostlar için feysbuk eski haline getirme kolayca yapılabilmektedir. Hesabımızın derhal ayarlar kısmına girmeden doğrusu ayarlar sekmesi vs. seçeneklerin açıldığı yerde “Klasik Feysbuk’a Geçiş Yap” seçeneğini Feysbuk eski sürüme geçmek isteyenler için koymuştur. Sadece nedense bazı arkadaşlarda bu seçeneğin, tercihin olmadığını görüyoruz acayip bir halde. Bu durumda eklenti yardımıyla feysbuk eski görünüm yapma işlemini gerçekleştirebiliriz. Onu da sizler için videolu olarak derhal aşağıda sunuyoruz. Sadece ilk olarak şu seçenek sizde var mı deneyin eğer var ise direkt eski sürüme geçersiniz sadece yoksa aşağıda paylaştığımız videolu anlatıma göz atın.

feysbuk eski haline getirme, eski görünüm yapma 2021

Yukarda ki fotoğraf de mevcud Klasik Feysbuk’a Geçiş Yap tercihi sizin hesabınızda da etken olarak mevcut ise tıklayarak anında hesabınızı eski sürüme döndürebilirsiniz. Sadece yoksa sizler için eklenti yardımıyla iyi mi eski sürüme geçiş yapacaksınız bunun için videolu ifade paylaşıyoruz.

Teknoloji Doktoru’nun güzel ve detaylı anlatımı ile feysbuk eski haline getirme işlemini hesabınızda eski sürüme geçiş tercihi olmaması haline bu şekilde de kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Hepimizin malumu olduğu suretiyle Feysbuk hem de Instagram ve Whatsapp benzer biçimde uygulamaların da sahibi ve güncelleme mevzusunda oldukça süratli davranıyorlar. İnsanların negatif tepkilerine karşın yaptıkları belli güncellemeleri geri almıyorlar ve yapacaklarını yapıyorlar. Yalnız Feysbuk değil hem de Instagram için de bir oldukça köktencilik güncellemeler geldi son zamanlarda. Ve gelen tepkilere karşın bir güncelleme, geri dönüş, değişik bir opsiyon sön mevzusu değil.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir