Fun 101 Okey Hile 2022 – Çip At Yarışı Para Elmas Hilesi APK

Slm dostlar. BlogAmca’ya hoş geldiniz. Bu yazımızda fun 101 okey hile apk 2022 başlığı altında fun 101 okey elmas hilesi 2022, çip hilesi 2022, fun okey 101 at yarışı hilesi ve para hilesi hile apk dahil mevzulara değiniyoruz. Türk’ler içinde bilhassa fazlaca yaygın olan ve sevilen bir oyun olan, Fun 101 Okey hakkında detaylar yazımızın devamında sizlerle olacaktır.

Fun 101 Okey Hile

fun 101 okey elmas hilesi 2022

Bu hile yardımıyla sınırsız para ve sınırsız öteki özelliklere haiz olabilirsiniz! Fun 101 okey hilesi için indirme linki aşağıda olacaktır. Sadece bağlantıya geçmeden, bu paragrafta birazcık detaylı bilgiler vermek istiyoruz. Oyuncular arasından bir oyuncunun dağıtıcı olarak tanımlanmasından sonrasında dağıtıcı her oyuncuya 21 taş dağıtır ve sağ kolundakine 22 taş verir. Geri kalan taşlar masada ters çevrilmiş şekilde dururken bir tane taş sarih durur. Bu sarih taş jokeri OKEY taşını tanımlar. Reyin saat istikametinin tersine doğru oynanır. Oyuna taş dağıtan ferdin sağ tarafındaki elinde 22 taş bulunan kişi adım atar ve bu oyuncu taş sürüklemeden bir taş atar. Sonrasında onun sağındaki oynar.

FUN 101 OKEY HİLE: BURAYA TIKLAYARAK İNDİREBİLİRSİNİZ.

Her sırası gelen oyuncu ya desteden bir taş götürür. Ya da bir evvel ki oyuncunun attığı son taşı alır. Böylelikle de oyuncumuz taş sürükledikten sonrasında eğer elindeki serilerin toplamı 101 rakamına erişiyorsa elini açabilir dizdiği serileri masanın üzerine koyar. Oyuncu elini açınca elindeki serileri masaya diğer seri taşların yanına koyar. Eğer oyuncu masaya taş açamıyorsa masaya bir taş atarak sırasını savmış olur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir