GeceBlog – Genel İnternet Sitesi

Günümüzde gerek okuyucu kitlesinin artık azalması, gerekse insanların başka alanlara yönelmesiyle beraber Blog siteleri ve Blog’culuk sektörü ciddi kan yitirdi. Sadece Blogamca şeklinde, Geceblog şeklinde bu işi tutkuyla meydana getiren web siteleri hala mevcut. Hala bu sektörü ve web sitelerini takip eden kitle yardımıyla hem hobi olarak, hem de bir tutku olarak içerik paylaşımını mümkün olduğunca sürdürebiliyoruz.

Geçen yılların arkasından, web sektörü ve aramalar fazlasıyla Youtube şeklinde sitelere kısaca video içeriklere kaydı. İnternet siteleri ve yazılı aramalar, kullananların yazı okuma sıklığı fazlaca ciddi oranlarda azaldı. Bu da blog sitelerini bitmeye itti. Doğal ki ayakta kalmak her ne kadar zor olsa da, tutkumuz ile içerik üretimini insanlara yararlı olmak için sürdürmeye devam ediyoruz.

Sizler de Geceblog.com şeklinde web sitelerini tertipli ziyaret ederek, hem bu topluluğa bir katkıda bulunmuş hem de bu şeklinde blogların ayakta kalmasına destek olmuş olabilirsiniz. Aradığınız çeşitli mevzularda detayları bloglarımızda bulmaya devam edeceksiniz. İçerik yelpazemizi her geçen gün genişletiyoruz. Blu tv hesap mevzularından Starbucks kahve tutarları’na kadar çeşitli bilgiler edinebilirsiniz.

Hepinizi daha güncel ve canlı bir esnaf usulü, mahalle sıcaklığında bir web ortamı için Geceblog.com şeklinde Blogamca.com şeklinde sitelere daha sık bekliyoruz 🙂 İlginiz için minnettarız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir