Instagram Dondurma 2022 Linki (Güncel)

İçindekiler Tablosu

Instagram hesaplarınızı bir süreliğine dondurmaya, kapatmaya karar verdiyseniz instagram hesabınızı iyi mi donduracağınızı merak etmiş olabilirsiniz. Instagram dondurma 2022 linki güncel olarak yazımızda sizlerle olacak, ek olarak iyi mi instagram hesabınızı stabil bir halde donduracağınızı da bilgisi olmayan kişiler için anlatacağız. Konumuzda, instagram dondurma 2022 mevzusunda oldukça daha detaylı bilgiler de içeriyor olacak. Hesabımızı iyi mi dondururuz? Iyi mi açarız? Ne vakit yeniden açabiliriz? Benzer biçimde bir oldukça probleminin cevabı yazımızın içinde, sizlerle olacak. Hadi hep beraber Instagram hesabımızı iyi mi dondurabileceğimize göz atalım.

Instagram Hesap Dondurma 2022 Linki

Instagram hesabınızı dondurmadan ilkin, bilmenizde fayda olan bazı belli başlı mevzular mevcut. Bunlardan bir tanesi, hesabınızı devamlı dondurup dondurup açamayacağınız. Hesabınızı dondurmanızın arkasından, belli bir süre hesabınızın donma işlemlerinin tamamlanmasını beklemeniz gerekecek. Instagram hesabınızı her hafta belli sayıda dondurabilirsiniz, açmak için ise kapanış işlemlerinin bitmiş ve açılması için hazır hale gelmiş olması gerekir. Bu hata ile instagram hesabınızı direkt dondurduktan sonrasında açmaya çalışırsanız yüz yüze gelirsiniz. Instagram, size bir süre beklemeniz gerektiği yönünde bir hata uyarısı verir. Tüm bu şeklinde etkenleri göz önünde bulundurarak, hesabınızı dondurduktan sonrasında direkt açamayacağınızı bilerek hesabınızı dondurmanızda yarar var.

Peki Instagram Hesabımı Iyi mi Dondururum?

  • Ilk olarak, bu işlem için Instagram uygulamasına değil internet sayfasına şu demek oluyor ki instagram.com adresine giriş yapmalısınız.
  • Giriş yapmanızın arkasından profilinize gelip, isminizin yanında yazan “Profili Düzenle” butonuna tıklayınız.
  • Hemen sonra, oluşturulan sayfada en alt sağ bölümde “Hesabımı Geçici Olarak Kapat” yazısı görmüş olacaksınız.
  • Bu yazıya tıklayarak, hesabınızı dondurma işlemini gerçekleştirmiş olmuş olursunuz.
  • Hesabımızı geçici olarak dondurmak işe bu kadar kolaydı.
  • Bu yazımız da ilginizi çekebilir, tıklayabilirsiniz: Instagram Takipçi Hilesi 2022
instagram dondurma

Instagram Hesap Dondurma Linki 2022 Nedir?

Yukarda bahsettiğimiz adımları uygulamak yerine, direkt instagram hesap dondurma linkini isteyen dostlar için bağlantı: https://www.instagram.com/accounts/remove/request/temporary/ budur. Bağlantıya giriş yaptığınızda hesap dondurma ekranı, derhal aşağıdaki şeklinde karşınızda olacaktır.

Instagram Hesabımı Dondurdum, Ne Vakit Açabilirim?

Dondurduğunuz hesapları geri açmak için, bir süre beklemeniz gerekmektedir. Bu süre kimi zaman 12 saat olurken kimi zaman 1-2 günü bulabiliyor. Net bir saat ve gün veremeyiz sadece belli bir süre beklemeniz gerekeceğini bilmelisiniz.

Instagram Dondurma 2022 Sınırı Var mı?

Bu sorumuzun cevabı ise, evet. Her hafta belli bir sınırda hesabınızı dondurabilirsiniz. Mesela, her gün hesabınızı dondurup geri aç yapamazsınız. Yine dondurmaya çalıştığınızda Instagram tarafınca bir hata mesajıyla karşılaşacaksınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir