İnstagram Efektleri Açılmıyor 2022

İçindekiler Tablosu

Kullanıcılar son zamanlarda instagram efektleri açılmıyor 2022 ve Instagram Bu Efekt Cihazınızda kullanılamıyor şeklinde aramalar yapıyor. Instagram Hata Uyarısı ve Instagram, bu efekti cihazınızda kullanamıyorsanız, yeni bir filtreyi büyük bir hevesle denerken almak istemediğiniz hayal kırıklığı yaratan bir uyarı olabilir. Kimi zaman Instagram size bir hata uyarısı gösterir. Bir Instagram filtresi kullanmaya çalıştığınızda Instagram, cihazınızda bu efekti kullanamaz.

Instagram Efektleri Açılmıyor Hatası

Bunun sebebi, uygulamadaki yada telefonunuzdaki herhangi bir aksaklık olabilir. Instagram, hataları uzak tutmak için en iyisidir, sadece kimi zaman hatasız olmakta başarısız olabilir. Şu demek oluyor ki, Instagram da sebep olabilir. Instagram niçin cihazınızda bu efekti kullanamıyor ve iyi mi düzeltilir diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Instagram’ın cihazınızda görünen hatada bu efekti niçin kullanamadığını ve iyi mi düzeltileceğini öğrenmek için daha fazlasını okuyun.

Bu Efekt Cihazınızda Kullanılamıyor, Instagram Ikazları
Instagram, 2016 senesinde Story özelliğiyle beraber filtreleri tanıttı. Ve 2018’de AR filtrelerini tanıttı. Snapchat’e sıkıntılı bir rekabet yaşattı, neredeyse Snapchat’i ele geçirdi. Bu özellik bugüne dek Instagram kullanıcıları tarafınca en oldukça sevilen ve en oldukça kullanılan özelliktir.

Instagram bu efekt cihazınızda kullanılamıyor

Çoğunlukla Instagram’da kullanılan bu şık özellik, ara sıra hata veriyor ve Instagram bu efekti cihazınızda kullanamıyor hatası veriyor. Instagram’ın niçin bu efekti cihazınızda kullanamayacağını söylediğini bilmemek sinir bozucu olabilir. İşte, kurtarmanız için, bu hatayı düzeltmeyi deneyebileceğiniz yollar var.

Hata Iyi mi Düzeltilir: Instagram Cihazınızda Bu Efekti Kullanamıyor?
İnternet bağlantınızı deneyin: Her şeyden ilkin bunun sebebi web bağlantısı olabilir ve bir yerde bir aksaklık bulunduğunu düşündüğünüzde fark etmeyebilirsiniz bile. Bu yüzden, problem web bağlantısıysa, devamlı bunu fark edecek kadar akıllı olan şahıs olun.

Uygulamanızı güncelleyin: Ihmal etmeyin,

Cihazınızı tekrardan başlatın: Daima cihazınızı tekrardan başlatmayı deneyin. Uygulamayı kapatın ve cihazınızı tekrardan başlatın. Bir Android aygıt kullanıyorsanız, Instagram uygulamasını zorla durdurarak ona daha çok destek olabilirsiniz.

Bu efekt cihazınızda kullanılamıyor instagram

Uygulama Önbelleğini Temizle: Uygulama önbelleğini temizlemek, uygulamanın kullandığı tüm geçici belleği temizleyecek ve var ise gereksiz dosyaları boşaltacaktır. Ek olarak, telefonunuzun depolama kapasitesi doluysa alanı boşaltın!

Instagram’ı Kaldırın ve Tekrardan Yükleyin: Uygulamayı tekrardan yüklemek bunu meydana getirecek! Mesele ne olursa olsun, uygulamayı tekrardan yüklemek neredeyse devamlı destek sağlar.

Bu tarz şeyleri yapmak destek olmadıysa, aşağıdaki talimatları izleyerek durumu Instagram’a bildirin:
Instagram uygulamanızda profilinizi seçin.

Sağ üstteki hamburger (üç satırlı simge) menüsüne dokunun.

Ayarlar aşağı üstüne dokunun.

Listede Yardım’a dokunun.

Mesele bildir’i seçin ve “Instagram, cihazınızda bu efekt kullanılamıyor” hatasını bildirin.

Böylelikle instagram için yaşadığınız efektleri açılmıyor problemi ve instagram bu efekt cihazınızda kullanılamıyor sorununu çözebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir