İnstagram Toplu Takip Etme Kodu 2022

İçindekiler Tablosu

Merhabalar, instagram toplu takip etme kodu 2022 başlıklı konumuzla sizlerleyiz. İnstagram toplu takip etme 2022 için ne yapmanız icap ettiğini anlatacağız ve lüzumlu kodu sizlerle paylaşacağız.

Ilk olarak websitesi üstünden instagram’a girin.

İnstagram Toplu Takip Etme

Buraya dikkat fakat app uygulamadan değil websitesi üstünden girmelisiniz. Sonrasında güzel takipçili bir hesap yakalayın takipçilerine tıklayın.

Sonrasında takipçi kısmındayken ctrl+f12 yapmış olup aşağıdaki kodu kopyalayıp oraya yapıştırın ve otomatik takip etmeye başlayacaktır.

Baştan söylemeliyim, bildiğiniz suretiyle toplu takip yapabilirsiniz dostlar. Sadece gene bildiğiniz suretiyle instagram günlük limitleri mevcut bu tarz şeyleri oldukca aşarsanız engel yersiniz. Her şeyin azı yarar bir çok zarar. Bunu da abartmadan kullanmalısınız engel yememek için.

İnstagram Toplu Takip Etme Kodu Nedir

KOD: 

“var inputs = document.getElementsByClassName(‘_qv64e _gexxb _4tgw8 _njrw0’); for(var i=0; i

Evet, instagram toplu takip etme kodu yukarda gördüğünüz koddur. Siz de bu instagram toplu takip etme kodunu kullanarak ergonomik bir halde hesabınızı kasabilirsiniz. Instagram takip limitlerine dikkat ettiğiniz sürece maksimum verimle hesabınızı geliştirebilir ve böylece güzel bir takipçi kitlesi yakalayabilirsiniz.

İnstagram toplu takip etme işlemi, takipçi kasmanın en güzel yollarından birisidir. Eğer hesabınız birazcık göze hitap eden ve insanların dikkatini çekebilecek bir hesapsa böylelikle güzel takipçi dönüşleri edinebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir