İnstagramdaki Videoyu Hikayede Paylaşma

Yeni güncelleme ile hikayede IGTV videolarını paylaşabilir ve değişik medya türleri ile doldurabiliriz. Böylelikle instagramdaki videoyu hikayede paylaşma, uzun reels videosunu hikayede paylaşma, instagram reels videoyu hikayede paylaşma benzer biçimde mevzulara açıklık gelmiş oldu.

Bu yeni güncellemede, kullananların konularında bir video paylaşmaya çalıştıklarında seçebilecekleri bir seçeneği daha var. Daha ilkin haiz oldukları daha kısa bir Öykü videosu, Instagram gönderisi yada başka bir internet sayfasına bağlantı benzer biçimde üç seçenek arasından seçim yapmak yerine artık daha uzun bir makara yada IGTV videosu yükleyebilirler.

Kullanıcılar, videolarını direkt IGTV uygulamasından bağlayabilecek ve düzgüsel Instagram gönderileriyle aynı ufak fotoğraf ve izahat alternatifleriyle Konularında paylaşabilecekler. Instagram hikayeleri devamlı olarak geliştirilmekte ve yeni bir bilhassa güncellenmektedir. Instagram öykü, kısa videolar paylaşmanıza ve fotoğraf göndermenize olanak elde eden bir özelliktir. Kullanıcılarına keyifli bir edinim yaşatmak için en yeni özelliklerle geliyor.

Instagram story’de video yayınlamak son zamanlarda tanıtıldı. Video 3 saniyeden 60 saniyeye kadar uzunlukta olabilir ve fotoğraf yada video olarak paylaşılabilir. Ek olarak, kullananların konularında 1 dakikadan 1 saate kadar sürebilen uzun videolar yayınlamalarına olanak tanıyan makaralar isminde olan yeni bir özelliğe haizdir.

İnstagramdaki videoyu hikayede paylaşma işlemini ise, paylaşmak istediğiniz reels yada videonun sağ üstünde bulunan üç tıka basarak hikayede paylaş butonuna tıklayarak paylaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir