İphone Müzik İndirme Programı 2021

İçindekiler Tablosu

Bu yazımızda iphone müzik indirme programı 2021 mevzusuna dair detaylar sizinle olacak. Kullanıcılar ios aletleri için çoğunlukla iphone müzik indirme programı 2021 parasız şeklinde alternatifler ararlar. Bunun başlıca sebepleri olmak suretiyle çeşitli sebepleri de vardır. Sizler için bu yazımızda iphone, ios cihazınız için müzik indirme programları alternatifleri sunacağız.

İphone Müzik İndirme Programı 2021 Sıralaması

1- Total: File Browser and Downloader

İşinizi görebilecek bir uygulamadır. Dosya yönetiminizi destek sunar, uygulama yardımıyla internette gezerken istediğiniz herhangi bir şeyi bu program yardımıyla indirebilirsiniz.

2- Pandora

İphone müzik indirme programı listesine sokabileceğimiz bir programdır. Toplumsal bir müzik uygulamasıdır, arkadaşlarınızla da paylaşımlı şekilde müzik dinleyebilirsiniz.

3- Spotify

En malum ve revaçta olan uygulamalardan biridir. Şarkı portföyü en geniş platformdur diyebiliriz. Kolaylıkla cihazınıza spotify yardımıyla müzik indirebilirsiniz.

4- SoundCloud

İphone müzik indirme için kullanılabilecek gene oldukca popüler uygulamalardan bir tanesidir. Şarkıların genel olarak orijinallerini bulamayabilirsiniz sadece oldukca fazla remake, remix versiyon mevcut.

5- Apple Müzik

Cihazınız için en uygun uygulamalardan biridir. Sizlere geniş bir portföy sunar. Çevrimdışı şekilde öteki bir çok uygulama şeklinde şarkılarınızı kaydedebilirsiniz.

6- Youtube Music

Genel olarak oldukca kalitelidir. Youtube müzik işinde sayılmaz diyebilecek olsakta adamlar yapıyor. Sadece tutarı birazcık fazladır.

7- Deezer

Sayısız şarkıdan oluşan arşivleri her gün genişlemektedir. Kullanabileceğiniz alternatif iphone müzik indirme programlarından biridir.

8- Freegal Music

Kolay ve parasızdır! Parasız bir iphone müzik indirme programı 2021 arıyorsanız aradığınız uygulama freegal music olabilir. Uygulamaya girip arkasından istediğiniz müziği aratıp hemen sonra derhal taraftan indirme butonuna basarak istediğiniz şarkıyı indirebiliyorsunuz. Uygulamaya gitmek isterseniz Buraya Tıklayınız

9- Music Downloader & Playet

Gene parasız bir iphone müzik indirme uygulaması daha. Parasız ve süratli olmasıyla en oldukca kullanılan uygulamalar içinde yer almıştır. Bunu da tercih edebilirsiniz. Uygulamaya gitmek için Buraya Tıklayabilirsiniz..

Evet dostlar kullanabileceğiniz en güvenilir ve arkasından parasız uygulamaları sizlere sunduk. Ümit ederim istediğinizi alabilmişsinizdir. Kişisel tavsiyem olarak son 2 uygulamayı tavsiye edebileceğimi söyleyebilirim. O yüzden linklerini de kolayca gidebilin diye bıraktım. İphone müzik indirme programı 2021 mevzumuz bu şekildeydi. Aşağıda fazladan olarak iphone müzik indirme programı için youtube üstünde bir arkadaşımızın çekmiş olduğu mevzuyla ilgili videoyu bırakacağım. Eğer isterseniz derhal aşağıdan seyredebilirsiniz.

İphone Müzik İndirme Programı Videolu Ifade

iphone müzik indirme programı 2021 parasız

Evet, gördüğünüz şeklinde videolu ifade da karşınızda. Dileyenler videoyu da inceleyebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir