Kapatılan Facebook Hesabı Kaç Günde Açılır ?

İçindekiler Tablosu

Merhaba dostlar, blogamca.com olarak sizlere bu konumuzda kapatılan feysbuk hesabı kaç günde açılır ? Kapanan feysbuk hesabı iyi mi açılır, feysbuk hesabım engellendi iyi mi açarım ? Kapattığınız Feysbuk hesaplarınızı kaç günde yeniden açma şansına sahipsiniz bu soruların cevaplarını vereceğiz.

Kapanan Feysbuk Hesabı Kaç Günde Açılır

Ilk olarak feysbuk hesabınızı kendiniz kapattıysanız, maksimum birkaç gün içinde hesabınıza giriş yaparak hesabınızı tekrardan etken etmiş olmuş olursunuz. Doğrusu kendi isteğinizle dondurduğunuz hesabınızı açmanız için tek ihtiyaç duyulan şey birazcık süredir. Bu kimi zaman 12 saat olabildiği şeklinde kimi zaman maksimum 3 güne kadar çıkabilmektedir.

kapatılan feysbuk hesabı kaç günde açılır

Feysbuk Hesabım Kapatıldı Iyi mi Açtırırım ?

Evet, şimdi gelelim yaptığınız kaide dışı hareketlerden yada yediğiniz spamlardan dolayı kapatılan, kapanan feysbuk hesabı mevzusuna. Eğer hesabınız ;

  • Uygunsuz fotoğraflar ( +18, çıplaklık vs. şeklinde ).
  • Yasaklı Paylaşımlar.
  • Yediğiniz yüksek sayıda yakınma.
  • Düzmece isimle hesap açtığınız için.
  • Rahatsız etme içerikli mesajlar yada benzeri şeyler attığınız için.

Yukarda saydığımız şeklinde yada benzer sebeplerden kapanan feysbuk hesaplarını açmanın yolu ise lüzumlu formu doldurup incelemeye göndermektir. Hesabınızın açılma şansı vardır. Bilhassa eğer hesabınızın haksız yere kapatıldığını düşünüyorsanız yüksek oranda hesabınızın açılacağını söyleyebiliriz.

Doldurmanız Ihtiyaç duyulan Feysbuk Biçim Linki: https://www.facebook.com/help/contact/260749603972907

Üstte verdiğimiz linkten feysbuk’a itiraz etme şansınız vardır. Güzel ve doğru bir halde doldurup kapatılan feysbuk hesabınızı yeniden açtırabilirsiniz. Kısa süre içinde geri dönüş olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir