Knight Online Para Kasma Yöntemleri, Slotları

İçindekiler Tablosu

Bu yazımızda knight online para kasma slotları 2021, şekilleri şeklinde mevzulara değiniyoruz dostlar. Knight online da iyi mi gb kasarsınız para kasarsınız bu tarz şeyleri detaylıca konu alıyor olacağız. Böylelikle en verimli şekilde farmınızı yapmanıza destek olacağız.

Knight Online Para için Tecim Yapın

Oyun içinde para kazanmanın en güvence ve zahmetsiz yolu ticarettir. Her bütçe ile tecim yapılabilir. Tecim için belli başlı bir sermayeniz olması gerekir. Ne kadar sermayeniz var ise alıp satacağınız itemler ve dolayısı ile size bırakacağı kar marjı daha yüksek olacaktır. Vakit kaybetmeden seri tecim yapmak istiyorsanız birazcık nakit para yatırıp gold bar alabilirsiniz. Eğer para yatırmak istemiyorsanız ana para kazanana dek farm yapabilirsiniz.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Knight Online Hile

Düşük bütçe için para kasma

Bütçeniz düşük ise Kırmızı,Yeşil yada Mavi Kutu fragment taşları alım satımı yapabilirsiniz.
Bus ve Bes Scrollarından alım satım yapabilirsiniz. Rpr kağıdı ve Abeys Gem alıp pazarlayabilirsiniz.
+1 Rapor Shard İron İmpact İron Bow şeklinde itemleri alıp pazarlayabilirsiniz.
Chitin yada Fplerden alıp pazarlayabilirsiniz.
İtemleri Buy pazar kurarak alın yeterince aldığınızda Sell pazara geçin. Çift Bilgisayar şeklinde bi avantajınız var ise aynı anda alım satım yapabilirsiniz.

Orta bütçe için:

Old takılardan Rol Roc şeklinde takıları alıp pazarlayabilirsiniz. +7 Shel Chitin şeklinde itemleri alıp pazarlayabilirsiniz. +1 Krowaz parçalarını yada +0 Uniq itemleri HellBreaker Sherion vb. alıp pazarlayabilirsiniz.

Yüksek bütçe için para kasma

Iron Set ve Dragon Shell set ve Krowaz itemleri üst seviyede en seri alıp satılan itemlerdir. Buna ek olarak +8 +9 chitin yada shell şeklinde itemler yada silahlarda kovalayabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gerekenler:

Tecim birazcık borsa gibidir oynadığınız serverda her gün gb nin ne kadar bulunduğunu deneyin. Gb piyasası düşerse bilin ki oyun içi itemlerin fiyatı artacaktır. Gb fiyatı çıkar ise oyundaki piyasada birazcık düşüş olabilir. Bunu göz önünde bulunarak yığın tutun. Ek olarak aldığınız itemlerden zarar etmemek için iyi araştırın. Seri giden itemleri alıp elinizde devamlı sıcak para tutun.

Farm Yapın

Farm yapmak oyundaki canavarlardan keserek çıkan kutulardaki paraları ve itemleri toplamaktan ibarettir. Farm slotlarının dropları düşürülmüş olduğu için eskisi kadar karlı bir vaka değildir. Ek olarak klavye başlangıcında durmak istemiyorsanız pek uygun değil Genie alırsanızda pahalıya gelmekte ve yaptığınız varmdan oldukca azca para bırakmaktadır. Fakat oto kutu almanız koşul diyebilirim.

Farm yapmak için hangi karakter daha iyi

Dostlar farm yapmak için Archer,Warrior ve Int priler oldukça iyidirler. Magelerde yerine nazaran iyidir.

Int Pri ile farm mı olur dediğinizi duyar gibiyim. +72 level 72 atack skili açık bir int priest. Full int stat verdiğinde intten atağıda artıyor. Bir eline Holy animor Smite Hammer Stone Splitter şeklinde alabildiği en yüksek atacklı itemi alıyor. Öteki eline duruma nazaran ya kalkan takıyor yada mp recovery item alıyor. Kalkan takılan ele alınan item atağa tesir etmiyor bunu ihmal etmeyin. Fakat bonusu etkin oluyor. Holy animor ile birlikte bir mp rec tabanca alırsanız. her vurduğunuz damageden %20 mana kazanırsınız. Bütçe var ise ana item olarak krowaz atack itemi alın. Silahlar rpr edilmeyip patlasa dahi güzel hasar çıkartabiliyor. Kendi kendine heal ve buf atıyor manada harcamayınca maliyet en aza düşüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir