Kocaya Güzel Sözler 2022 Uzun Kısa

Kocaya Güzel Sözler 2022 mevzumuz ile sizlerleyiz. Eşinize, kocanıza güzel sözler, iltifatlar etmek gönlünü hoş etmek, mutlu etmek istiyorsanız ona güzel cümleler kurmalısınız. Eğer onu üzecek bir şey yaptıysanız yada sinirlerini bozduysanız bu sayede hem gönlünü alabilirsiniz hem de eşinizi mutlu etmiş olmuş olursunuz. Peki bakalım kocaya söylenebilecek güzel sözler nelermiş.

Aslen yalnız kocanıza değil hayatımızda ki her insana güzel sözler söyleyerek onları mutlu edebiliriz. Bunu da unutmamalıyız, yaşamımıza giren her insan yada gün içinde herhangi bir insana güzel sözler söylemek onları mutlu eder ve pozitif enerji sağlar. Size kendinizi bir insanoğlunun moralini düzelttiğiniz için, mutlu ettiğiniz için iyi hissettirir. Pozitif ve sevinç dolu olmanızı sağlar. Bu alışkanlıklar toplumda yaygınlaşsa genel olarak mutluluk seviyemiz daha da yükselebilir. Yalnıza kocaya güzel sözler değil aslen her insana söylemeliyiz bunu da unutmayalım istedim.

Kocaya Güzel Sözler 2022

kocaya güzel sözler 2022 uzun kısa
 • Seni düşünür, seni özIerim, sevgiIerin özIemIerin derinIiğinde. Ne oIur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırIa, bir güz serinIiğinde.
 • Daima gül, hayata gülücük saç, gülmeyi benimse, bundan dolayı senin bir güIüşün için, koca dünyada yaşayan biri kesinlikle biri vardır.
 • Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zor olsa gerek. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın. Şimdi güneşin doğmasını bekle.
 • Seni düşünür, seni özIerim, sevgiIerin özIemIerin derinIiğinde. Ne oIur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırIa, bir güz serinIiğinde.
 • Beni öperek uyandıracak kadar değil, uyandırmaya kıyamayacak kadar fazlaca sevmelisin.
 • Yüreğimle yüreğinin kapısındayım; bilirsin ki Sevgili, Tanrı’ın misafiri geri çevrilmez. Buyur et beni aşkına, Tanrı aşkına.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir tıklayınız: Sevgiliye Sorulacak Sorular

 • Gece midir insanı hüzünlendiren yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren, yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?
 • Bu aksam gene sensizlik düştü içime,bu aksam gözlerin hayata merhaba dedi yüreğime,çekilmez oldu hasretin bedenime, ağladım anılara sessiz bir şekilde.
 • Mutlu bir çift, yüzlerinde başkalarının aslı anlayamayacağı hususi bir gülümseme taşır. Sen biliyorsun o gülümsemeyi bir tanem. Seninle güneş doğuyor adeta yüzümde. Yıl dönümümüz mübarek olsun bir tanem.
 • Sen benim en kıymetlimsin, en güzel vazgeçilmezimsin. Sevmekle bitmeyenimsin, Sen benim hakikatlimsin. En derin, en içimdesin. Sen benim en güzel derdimsin.
 • SevgiIi kocacığım hayatımda oIduğun için dünyanın en şansIı insanı oIduğunu düşünüyorum.
 • Eş seçimi ve iş seçimi, eşini iyi seçemezsen yaşam boyu mutlu olursun, işini iyi seçemezsin başarı göstermiş olamazsın demiş atalarımız. Ben eşin en iyi seçmişim bundan dolayı onunla birlikte mutluluktan uçuyorum.
 • Günler, aylar, seneler geçse de gönül sana doyar mı? Senin için çarpan bu kalbim sensiz asla atar mı? Bu gözlerim seni görmüş oldu başka göz arar mı? Benim canım kocam seni seviyorum.
 • Seni yıIdızIara benzetiyorum onIar kadar uzak onIar kadar erişiImezsin fakat bir farkın var onIar bin tane sen benim bir tanecik kocacığımsın.
 • Yaşam ne gariptir; birini seversiniz ilkin aşkınız olur, sonrasında aşkınızı onula paylaşırsınız sevgili olur, sevgi artıkça kalp yerinde durması imkansız nişanlı olur ve finale gelinir yaşam boyu mutluluğun biricik kocan olur.

16- ”İnsanın bir eşi oldu mu her şeyi oluyormuş, sevgiyi, aşkı ve mutluluğu onda tadıyormuş.”

17- Ben senin yanındayken her şeyin iyi mi geçtiğini bir türlü anlamıyorum fakat sen yanımda yokken vakit bana direnme geçmek nedir bilmiyor sevgilim.

18- Aşkımızın yıllara meydan okuyacağına, imrenilecek bir aşk yaşayacağımıza, sevgimizin asla bitmeyeceğine söz veriyorum hayatım. Benim bugünüm de yarınım da sensin.

19- Aşkımın ortağı kalbimin sahibi. Ruhumun eşi olduğun için teşekkürler sana. Girip hayatıma bana dünyaları verdiğin için, teşekkürler sana..

20- MatematikIe hesapIadım fizikIe ispatIadım Türkçe iIe söyIüyorum seni seviyorum biricik kocacığım.

21- Seni ilk gördüğüm anla şimdi ki heyecanım aynı fakat seni ilk gün sevdiğim ile şimdi ki sevgim bir değil bundan dolayı seni şimdi canımdan fazlaca seviyorum.

22- Bana kimlerin senin benzer biçimde baktığını bilmiyorum fakat ben sana baktığım benzer biçimde hiç kimseye bakmadım güzel kocam benim.

Kocaya güzel sözler 2022 mevzumuz bu şekildeydi. Sizlerle eşinizle paylaşabileceğiniz ve gönlünü alabileceğiniz onlarca güzel söz paylaşmış olduk. Umarız daima ilişkiniz ve mutluluğunuz ailecek daim olur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir