Lezbiyen Diziler 2021 Netflix ve Fazlası

İçindekiler Tablosu

Bu yazımızda lezbiyen diziler 2021 konusunu sizlerle paylaşıyoruz. Netflix lezbiyen diziler 2021 için sizlere güzel bir sıralama hazırladık. Listeye geçmeden ilkin hepinize iyi seyirler keyifli saatler, iyi diziler diliyoruz. Hadi hep beraber listemizi inceleyelim. Ek olarak listemizini sonuna mini lezbiyen temalı dizi arayan arkadaşlarımızın için bonus olarak mini dizi önerisi de yaptık.

En İyi Lezbiyen Dizileri 2021 Netflix

Faking It ( Imdb: 7.4 )

Gösterim hayatına 2 yıl devam edebilen dizi Fakin It Imdb’den 7.4 benzer biçimde güzel diyebileceğimiz bir puan almış. Bilhassa 2015-2016 yıllarında oldukça popüler olan lezbiyen hanım dizilerinden biridir. Karma ve Amy içinde gelişen vakalar diziyi keyifli kılıyor.

faking it dizisi

The L World ( Imdb 7.6 )

Bu dizi ise en uzun soluklu gösterim hayatına devam eden lezbiyen dizi yapımlarından bir tanesidir. 5 senelik bir gösterim yaşamı olmuştur. 7.6’lık Imdb puanıyla dikkatleri çeken bir takım diyebiliriz.

The L World Dizi

Orange Is The New Black ( Imdb 8.1 )

Lezbiyen dizisi severlerin ne olursa olsun izlemesi ihtiyaç duyulan yapımlardan biridir. Hapishane yaşamı ve lezbiyen kadının hikayesi ilgi çekici şekilde işlenmektedir. 8.1’lik Imdb puanıyla dikkat çeken lezbiyen diziler listemizde yerini aldı.

orange is the new black

Sout of Nowhere ( Imdb: 7.9 )

Gene güzel bir puana haiz dizi karşınızda. Fazlaca güzel lezbiyen aşk hikayesi özetleyen bu dizi 3 sürem işlenmiştir. Dizide devrin meşhur oyuncuları da bulunmaktadır. Lezbiyen dizi severler için güzel bir tercihtir.

south of nowhere lezbiyen dizi 2021

The Fosters ( Imdb: 7.9 )

Lezbiyen çift temalı ve oldukça uzun sürmüş olan bir takım. ABC Family ev sahipliğiyle gösterilen lezbiyen drama dizisidir. Lezbiyenler için tüp bebek ile çocuk sahibi olmak benzer biçimde mevzular da ele alınmış.

Bonus: Tipping The Velvet Mini Dizi ( Imdb: 7.7 )

Çerezlik dizi arayışında olan arkadaşlarımız için bir mini lezbiyen temalı dizi bonus olarak eklemek istedik. Averaj üstü bir imdb puanına haiz ve sizi sıkmayacak başarı göstermiş bir yapım. Kasabada yaşayan lezbiyen hanım ve tanıştığı bir karı ile Londra’ya uzanan yolculuklarını özetleyen mini dizi.

Tipping the Velvet

Lezbiyen diziler için seçilmiş ve izlemeye kıymet yapımları sizlerle paylaşmaya çalıştık. Umarız hoşunuza gidecek bir yapım bulabilmişsinizdir ve umarız yazımız sizler için yararlı olabilmiştir. Vaktinizi ayırdığınız için hepinize teşekkür ederiz. Blogamca’da yeni mevzularda görüşmek suretiyle, kendinize dikkat edin seviliyorsunuz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir