LOL Urf Ne Zaman Gelecek 2022 Ocak

İçindekiler Tablosu

LOL urf ne süre gelecek 2022 oyuncularının bileceği suretiyle, 10.yıl etkinlikleri kapsamında URF Modu etkinleştirilmişti. Haliyle oyuncular da, urf ne süre gelecek 2022 ocak şeklinde aramalar yapıyorlar. Bu etkinlikler, urf modu ise oyuncular tarafınca oldukca sevildi ve tutuldu. Ne süre başlamış olacak, ne süre bitecek şeklinde soruları da bununla beraber getirmiş oldu. Yayıncılar ve bilhassa bir çok oyuncu tarafınca sıkça sorulan bu şeklinde soruların cevaplarına cevap vermeye çalışacağız. En güncel haberler ve bilgiler güncellendikçe sayfamızda olacak.

Lol Urf Ne Süre Gelecek 2022

Maalesef 2021 senesi için açıklanan resmi bir izahat bulunmamıştır, mevcut değildir. Resmi bir izahat gelmesi halinde burası güncellenecek ve güncel tarihler eklenecektir. En güncel ve resmi açıklamalar, tarihlerden en kısa sürede haberdar olmak için, Blogamca adresimizi takipte kalabilirsiniz. Derhal aşağıdan URF Modu hakkında detaylı videoyu izleyerek, kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz.

lol urf ne süre gelecek 2022

2020’de ise URF Modu, 15.01.2020-18.02.2020 tarihleri içinde etken olarak oynanmıştı. 2022’de ise tahminen gene ocak ayının ortalarında etken olacağını ön görüyoruz. Sadece doğal ki kati ve resmi izahat yapıldığında, derhal bu sayfada sizlerle paylaşmış olacağız. Gelişmeler için, bir tek tamamen Riot Games’in resmi açıklamalarını dikkate almanızı tavsiye ederiz. Bu sizin için en sağlıklısı olacaktır.

  • Bu yazımız da ilginizi çekebilir: LOL Sistem Gereksinimleri 2022

Urf Ne Süre Gelecek Cevabı?

Oyun geliştiricileri çoğumuzun da bilmiş olduğu suretiyle, URF modunda güncelleştirmeler, mesele gidermeler üstünde çalışıyorlar. Hemen hemen kalıcı olması şeklinde bir şey söz mevzusu olmasa da, kalıcı olması için emekler yapıldığından söz edebiliriz. Meydana getirilen güncellemeler ile, urf modunda mevcut olan ve kullananların yakınma etmiş olduğu, memnun olmadığı çeşitli aksaklıklar giderilmeye çalışıyor ve urf modu hakkında ki kullanıcı memnuniyetsizliklerini minimuma indirmek için çaba sarf ediliyor ve Riot Games bu mevzuda ciddi emekler yürütüyor. Bu açıdan bakacak olursak, yeni gelişmeler söz mevzusu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir