Metin2 Ayışığı Kasma Taktiği, Yerleri, Eventi

İçindekiler Tablosu

Bu konumuzda hep beraber metin2 ayışığı kasma taktiği, metin2 ayışığı kasma bölgeleri, metin2 ayışığı eventi içeriğine değiniyoruz dostlar. Bildiğiniz suretiyle ay ışığı eventi metin2 nin en oldukca para kasmanızı elde eden ve en oldukca katılım sağlanan eventlerinden biridir. En iyi iyi mi kasarsınız anlatmaya çalışacağız ek olarak;

Bu mevzumuz da ilgini çekebilir tıklayınız: Metin2 Ayışığı Sandığından Ne Çıkar ?

Ayışığı Gömü Sandığı Kasma Taktiği

Ayışığı Gömü sandığının en oldukca düşmüş olduğu bölgeler:

  1. Maymun Zindanları : Maymun zindanlarıarasında en oldukca ayışığı zor maymun zindanının sonundaki maymun lordu odasında düşer. Bu odada eşyalı itemler ve metin eldiveni ile beraber saatte 200 tane ye kadar kasmamız mümkündür. İkinci olarak gene çöldeki düzgüsel maymun zindanı sonundaki boss odasından bundan önceki odada ve ikinci köydeki kolay maymun zindanı sonundaki odada düşer. Zor zindanda 50-55 level arası düzgüsel zindanda 35-40 level arası ve kolay zindanda 25-30 level arası bri çarla en iyi performansı yakalarız.
  2. Hwang Tapınağı :  Seungryong Vadisinde bulunan tapınağın içinde en oldukca ayışığı düşen bölgeler yedinci katından itibaren olan seçkin mistik işkencedi ve minik kurbağaların karışık bir halde bulunmuş olduğu katlardır, ilk katlarda aışığı fazla düşmez yedinci kat ve sonrasındaki canvarlardan ise çok çok fazla düşmektedir. Burası için en uygun leveller 50-55 arası levellerdir.
  3. Örümcek Zindanı : Örümcek zindanalrı da ayışığı gömü sandığının oldukca düşmüş olduğu yerlerdendir. Ayışığı en oldukca örümcek zindanı 3. kattaki slotlardan düşmektedir. Örümcek zindanı üçüncü katta düşen ayışığı öteki tüm ahritalarda düşen ayışığından fazladır. Peşinden örümcek zindanı ikinci kat gelir örümcek zindanı ikinci kattaki düşen ayışığı perormansı nerede ise maymun zindanında düşen ayışı gömü sandığı kadardır. Örümcek zindanı birinci kat sonunda da tapınakta düşen ayışığı şeklinde averajda düşmektedir.

İyi İtemlerim Yok Iyi mi ayışığı Sandığı Düşürebilirim

Oyuna yeni başlamış birisi Düşük levelde ayışığı düşürmek için Mavi bayrakta Imha, Sarı bayrakta Waryong, Kırmızı bayrakta Jungrang bölgelerine gidebilir.Bu bölgedeki canavarların seviyesi yüksek olduğundan ayışığı düşürme şansımız daha yüksek olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir