Metin2 Dünya Direnci Efsunu

İçindekiler Tablosu

Metin2 de Dünya direnci efsunu ( Toprak direnci ) olarak ta bilinir. Toprak canavarlarına karşı müdafa verir. Bazı itemlerde toprak bazılarında dünya yazmasına karşın bu iki büyü tamamen aynı işe yarar. Dünya direnci efsunu toprak canavarlarına karşı etkilidir. Bunlar Golemler,Kızıl Orman,Hayalet Orman ve Karanlık Ejderha Kayasında bulunan canavarlardır. Bu haritalardaki tüm canavarlara ve bosslara karşı etkilidir.

Metin2 Dünya Direnci Efsunu Ne İşe Yarar?

Dünya direnci efsununun öteki adı Toprak direnci dir. Golemler, Kızıl ormanda bulunan canavarlar, Hayalet ormanda bulunan canavarlar ve Karanlık ejderha kayasında bulunan canavarlara karşı etkilidir. Tılsımlara gelen bir efsundur ve maximum kıymeti %25 tir. Adından da anlaşılacağı suretiyle hücum değerimizi değil savunmamızı sağlamlaştırır

Dünya direnci efsunu hangi itemlere gelir?

Dünya direnci efsunu ejderha safiri simyasında bulunur. Bu simyada maximum %12 değere kadar çıkabilir ek olarak büyü ensnesi kullanarak Metin2 de oyuna yeni eklenen tılsımlara da getirebiliriz bu tılsımlara maximum %25 olarak gelir. Oyunda bulunan ateş tılsımı buz tılsımı benzer biçimde tüm tılsımlara gelebilmektedir.

Isterseniz General Bölgeleri ni kapsayan mevzumuza buradan geçebilirsiniz.

Hangi tılsım ne işe yarar Batuhan Adıgüzel kanalından buraya tıklayarak seyredebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir