Metin2 Kahin Yarışması – İlk 20’ye EP Ödülü

İçindekiler Tablosu

Metin2 Bilici Yarışması geldi ve ilk 20’ye EP veriyor!

SANDIKLAR NESNE MARKETTE

Bilici Yarışması etkinliği ile ilgili bu sandıklar Nesne Markette satışta.

Satış Başlangıç Zamanı : 09.01.2020 16:00

Satış Bitiş Zamanı : 31.01.2020 23:59

  • Pembe Bilici Sandığı
  • Mavi Bilici Sandığı
  • Kırmızı Bilici Sandığı

Yıldızların konumu uygun olduğunda kahinler birliği yarışma ile üç krallığın en iyi medyumunu belirlemek için toplanır. Bu mücadeleye hazır mısın?

Bilici Yarışması’nda medyumluk kabiliyetini kanıtlayabilir ve görkemli ödüller kazanabilirsin. Tarot kartlarını topla, rakibinin hamlelerini tahmin et ve Metin2 dünyasının en kuvvetli kahini ol!

Etkinlik: Bilici Yarışması

Medyumluk yeteneğin var mı? Bilici Yarışması’nda bir tek rakibinin hamlelerini doğru tahmin edenler başarıya ulaşmış olabilir!

* Başlangıç: 09.01.2020 saat 16.00’da

* Etkinlik sonu: 01.02.2020 saat 16.00’da

KATILIM

Yarışmaya katılmak için bir tarot setin olmalıdır. Bunu tüm dünyadaki canavarlardan alacağın tarot kartlarından oluşturursun. Bir set, 18 tarot kartı ihtiva eder. Günde 5x ilgili bir görevi tamamlayabilirsin.

Etkinlik banneri üstünde “Bilici Yarışması” mini oyununa ulaşabilirsin. Her katılım için bir tarot setin olmalı.

Kapsamlı bir canavar avına katılmak istemiyorsan yada hala noksan kartların var ise, Nesne Market’te bulunan ve tarot kartları içeren üç Bilici Sandığına da göz atabilirsin.

KURALLAR

0 ile 8 arası sayıları olan 9 kart alırsın. Her sayı bir kez mevcut olur. Çift sayılı kartlar siyah, tek sayılı kartlar beyazdır. Rakibin de aynı kartları alır.

Her turda, rakibinin kartı ile yarışan bir kart seçersin. Rakibinin hangi kartı seçtiğini göremezsin. Bir tek seçilen rengi görebilir ve kartının aynı değerde, daha yüksek yada daha düşük olup bulunduğunu görebilirsin. Bu bilgilere dayanarak, rakibinin hemen sonra ne yapacağını tahmin etmeye çalışabilirsin.

Burada hedef, rakibin sayılarını mümkün olmasıyla birlikte oldukca geçmek. Her yengi için bir puan alırsın.

Mini oyun, tüm kartları kullanıldıktan sonrasında sonlanır. Puanın oranında Bilici Jetonu alırsın. Kazanırsıan, rakiple arandaki fark oranında ek Jeton alırsın.

ÖDÜLLER VE RÜTBE LİSTESİ

Etkinlik bannerinde Bilici Jetonlarını görkemli ödüllerle takas edebilirsin. Jetonlarınla bir ödül sandığı almak yerine rütbeni de yükseltebilirsin. Bunun için etkinlik bannerinde aşama listesine tıkla ve rütbeni Bilici Jetonu bağışıyla yükselt. Bir bağışın bedeli 15 Kahın Jetonu’dur. Ne kadar oldukca bağış yaparsan, rütbeniz o denli yükselir.

Etkinlik sona erdiğinde 20. aşama sırasına kadar ödül olarak kıymetli market kuponları dağıtıyoruz:

  • 1.: 1000 EP
  • 2. ve 3.: 500 EP
  • 4. – 10.: 100 EP
  • 11. – 20.: 50 EP

Metin2 7x Hilesi konumuzu buradan inceleyebilirsiniz.

Metin2 Bilici Yarışması Ocak 2020

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir