Metin2 Para Kasma Taktikleri, Yolları, Yöntemleri 2021

Merhaba dostlar, bu yazımızda metin2 para kasma taktikleri 2021, yolları, şekilleri, metin2 tr pvp için yang kasma yollarından bahsedeceğiz. Bildiğiniz suretiyle metin2 giderek genişleyen bir oyun. Kısaca oyuna fazlaca süratli güncellemeler geldiğinden dolayı devamlı yeni para kasma yolları çıkıyor aslen. Doğal 2.köyde metin kesmenin tadı farklıydı eskiden.. her neyse bunlara asla başlamayalım şimdi. Hadi hızlıca mevzumuza geçelim.

Metin2 Para Kasma 2021

metin2 yang kasma 2021

Metin Kesimi ile Para Kasmak
Düşen ve size ilişik olan beceri kitaplarını ayırmayı unutmadan, oyuna başlamanızın peşinden bir süre süresince, bir tek metin kesmeye odaklanın. Düşen kitaplardan işinize yarayan beceri kitaplarını saklayıp, diğerlerini pazarlayabilirsiniz. Bu şekilde yaptığınızda, satıştan kazandığınız parayla tekrardan oyuna yatırım yaparak hem daha kuvvetli ilerleyebilir, hem daha çok para kasma fırsatı kazanabilirsiniz.

Paraların Stoklama Yolları
Size güzel bir tavsiye olarak, yan bir hesap açarak o hesabı Pazar hesabı olarak kullanmanızı önerebilirim. Bu sayede metinden düşüreceğiniz kıymetli eşyaların satışını, daima yan Pazar hesabıyla güncel tutabilirsiniz. Satışlarınızı yaptıktan sonrasında, paranızı gereksiz harcamalar yapmak yerine stoklayın. Mümkün olmasıyla birlikte +50 level üstünde eşyalar alarak, sonraki seviyeler için karakterinizi daha sıhhatli bir halde hazırlayabilirsiniz.

Şeytan Kalesi Yang Yöntemi
Yang kasma taktikleri içinde bahsedebileceğimiz bir öteki yöntem ise, şeytan kulesidir. Eğer kuleye çıkacak bir grup bulmanız halinde, bunu mühim bir avantaja çevirmeye çalışın. Demirci katına çıkıp, eşyaları basarak avantaj sağlayın. Geçişten ilkin oldukça ucuz olan sadece geçişin peşinden para kazanabileceğiniz ihtimali yüksek olan itemleri seçerek, daha çok kazanın. Örnek vermek gerekirse, siyah çelik altıncı level öncesi ucuz, sadece 7 den sonrasında yapması daha zor ve değişik itemler istediği için daha pahalıdır.

Event Takip Ederek Kasılma – Event Çarları
Oyun içinde bulunan eventleri kaçırmamak, daha çok yang elde etmenizi elde edecektir. Bu şekilde yang kazanırken de, harcayacağınız emekte daha azca olacaktır. Bilhassa ödülleri artırılan ve çoğunlukla tekrarlanan etkinlikleri kaçırmamak adına, bunun takibini tertipli bir halde yapın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir