Metin2 Son Güncelleme – Versiyon 19.6

İçindekiler Tablosu

EJDERHA KRALININ SARAYI

Metin2 son güncelleme nin ilk başlığı olan bu aşama size lonca olarak meydan okuyacak! Yürekli lonca liderleri çeşitli malzemeler kullanarak bir kral anahtarı üretebilir. Bununla madalya korucusu, loncanızı saraya götürmüş olan bir ejderha portalı oluşturmanızı sağlar. Loncanızın seviyesine bağlı olarak, sizi değişik güçlerde düşmanlar ve kuvvetli ejderha krallarından biri bekliyor. Hayatta duracak ve varlıklı ganimetlerle geri dönecek misiniz?

YENİ LONCA SEVİYESİ

Ufkunuzu genişletin: Artık loncanız düzey 40’a kadar yükselebilir! Bunun için lonca seviyesi 20’ye ulaştıktan sonrasında Yang yada bağış belgelerine ihtiyacınız olacak. Günde üç kere bağış yapabilirsiniz.

KATILIM ÖDÜLÜ

Lonca penceresine günde bir kez mevcut olarak giriş yapın ve karşılığında onur madalyaları alın! Ardışık günlerde ne kadar sık giriş yapmış olursanız, tek seferde o denli fazla madalya kazanırsınız. Bu tarz şeyleri madalya korucusunda elementer sihiri malzemeleriyle takas edebilirsiniz.

ELEMENTER SİHİRİ

Elementlerin gücüyle silahınızı daha da etkili bir hale getirin! Silahınızı sihir ile +7›ye yükselttiğinizde elementer sihrini ekleyebilirsiniz. Bunun için birazcık Yang ve madalya korucusundan alacağınız bir parşömene ihtiyacınız var. Her tabanca için yalnız bir element seçebilirsiniz ve toplamda 3 element sihiri seviyesi mümkündür.

İlginizi Çekebilir: Metin2 Efsaneleri Top 10

metin2 güncelleme, metin2, metin2 son güncelleme, metin2 güncel versiyon, metin2 güncellemeler, metin2 güncellemeleri, metin2 yeni bakım, metin2 yeni yama, metin2 yenilikler, metin2 yeni güncelleme, metin2 hile, metin2 informasyon, metin2 wiki

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir