Netflix Film Önerileri 2021

İçindekiler Tablosu

Her insana merhabalar, bugün netflix film önerileri 2021 yazımız ile sizlerleyiz. Bilhassa kış mevsiminde bir kahve eşliğinde ekranımızın karşısına geçip güzel bir film seyretmek gibisi yoktur. Bizlere birlikte rol alan bir kahve bile mutlu olmaya yetebilir, eee hepimizin sevgilisi olacak diye bir şey yok ya 🙂 Olan var olmayan var nasip(züğürt tesellisi çaktırmayın her neyse). 2021 için tercih edebileceğimiz netflix üstünden ulaşabileceğimiz, bizlere sunulan film önerileri listemiz sizlerle.

En İyi Netflix Film Önerileri 2021

1- Can Dostum (Güldürü/Dram)

can dostum filmi 2021

Bir çok seyirci tarafınca “başyapıt” sıfatını hak etmiş olduğu kabul edilen bir filmdir. İçinizi ısıtacak bir film olduğundan ilk olarak önermek istedim. Ek olarak “gerçek” bir hikayeden uyarlanmış olması sizlere izlerken daha değişik hissettirebilir. Tamamımız bu şekilde bir dostumuz olsun isterdik. Duyglu yüklü sadece bununla birlikte sizi güldürecek bir film.

2- Görünmeyen Konuk (Drama/Kabahat)

görünmeyen konuk film önerileri 2021

Görkemli kurgusu, mükemmel senaristliği ile sizi içine çekecek ve finalde de heyecanınız zirvedeyken oldukça şaşırtacak. Görünmeyen konuk’de tavsiye listemize girmeyi hak eden yapımlardan bir tanesi.

3- Captain Fantastic (Güldürü/Dram)

captain fantastic filmi 2021

Bazı arkadaşların kesinlikle oldukça ilgisini çekeceği ve seveceği bir filmdir. Bilhassa bıktım bu betonlardan ve seslerden! diye isyan edenlerin kesinlikle izlemesi ihtiyaç duyulan bir film. Çağıl yaşamı ve günümüz alışkanlıklarını reddeden bir ailenin hayatına tanıklık edeceksiniz. Film sizlere değişik bir perspektif katabilir, eğer bu şekilde olsaydı iyi mi olurmuş kafanızda bir şema oluşturabilir. Daha açık olmak gerekirse, almamız ihtiyaç duyulan bazı dersler olabilir. Iyi mi bittiğini bile anlamayacaksınız diyebilirim.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir tıklayınız: Türk Komedi Filmleri Önerileri

4- The Hater (Dram/Gerilim)

the hater 2021

Toplumsal medyanın fena amaçlı kullanıldığında iyi mi vakalara, kötülüklere, tahribatlara yol açabileceğini içeren netflix üstünden izleyebileceğimiz bir film. Reklam sektörünün iyi mi bir hale büründüğünü ve bazı ajansların iyi mi çalıştığını benzer biçimde şeyleri bu filmimizde görebilirsiniz. Gene günümüzü özetleyen, gene sizlere değişik bir perspektif katabilecek bir film.

5- İhtiyarlara Yer Yok (Gerilim/Kabahat)

ihtiyarlara yer yok

Oscar alan gerilim, kabahat temalı bu film başyapıt olarak görülüyor. Uyuşturucu vakaları, kiralık katiller, belalar ardı sıra gelmektedir. Bir vietnam gazisinin hikayesi. Netflix üstünden izleyebileceğimiz güzel bir yapım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir