PS Plus Ocak 2022 Oyunları

İçindekiler Tablosu

PS Plus 2022 Ocak oyunları konumuzdan tüm okuyuculara merhabalar. Mevzumuz zamanı geldikçe aydan aya güncellenecektir. Playstation ocak 2022 oyunları yazımızda olacaktır. Şu an ise en güncel açıklanan oyunları sizler için yazımızda paylaşacağız. Gelecek ayın oyun listesini merak ediyorsanız blogamca.com sitemizi tertipli olarak takipte kalmış olarak öğrenebilirsiniz. Sizler için tertipli olarak paylaşıyor olacağız. Video’nun altında ise yazılı sıralama mevcut olacak.

PS Plus 2022 Ocak Oyunları Sıralaması

Evet dostlar, gördüğünüz suretiyle her ay güncel olarak son olarak açıklanan ps oyunları sıralaması ay ay yazımızda güncel olarak sizlerle olacak. Hem videolu, hem de yazılı olarak açıklıyor ve sizlerle paylaşıyor olacağız.

  • Observer System Redux
  • Borderlands 3
  • Stonefly
  • Sıralama güncellenecektir, takipte kalınız.

PS Plus Avantajları

Playstation için Plus üyeliğiniz yardımıyla online oyunları oynayabilirsiniz. Ek olarak tertipli olarak her ay üyeliklere hususi indirilebilecek oyunlar, hususi indirimler ve oldukça daha fazlası için 100GB ayrıcalıklı bir alan sahibi olmuş olursunuz. Bu benzer biçimde açılardan PlayStation Plus üyeliği hakkaten oldukça avantajlıdır diyebiliriz.

Playstation Plus 2022 Parasız Alabilir miyim?

Bu probleminin cevabı ise bir bakıma evet, bir bakıma hayır. Şöyleki ki eğer daha ilkin PS Plus üyesi olmadı iseniz ve bu kampanyadan yaraylanmadıysanız sizler için, PlayStation 14 günlük bir parasız tecrübe etme sürümü sunmaktadır. Şu demek oluyor ki evet, ücretsiz bir şekilde “14 gün” kullanma şansınız var. Sadece bu 14 günün sonunda kesinlikle üyeliğinizi iptal etmeyi unutmayınız aksi takdirde üyeliğiniz ücretli üyeliğe dönüşür.

Unutmadan 14 gün dolduğunda üyeliğinizi iptal ederek ücretsiz bir şekilde 14 gün deneyimlemiş olma şansınız var. Eğer satın almak isterseniz bu tecrübe etme sürümünün peşinden tercihiniz ile satın alabilirsiniz. Tecrübe etme sürümünün sonunda üyeliğinizi sonlandırmayı tercih ederseniz hesap ayarları kısmınızdan bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ek olarak PlayStation ücretsiz bir şekilde sunmuş olduğu 14 gün için oldukça ılımlı yaklaşıyor şu sebeple bizlere tecrübe etme sürümü bittikten sonrasında üyeliği iptal etmek için 24 saat tanıyor ve böylelikle bizlerden direkt para çekmiyor.

PS Plus 2022 Ocak mevzumuz şimdilik bu şekildeydi, dediğimiz benzer biçimde 2022 yılının Ocak ayında ve devamında devamlı olarak mevzumuz güncellenecek ve yeni oyunlar sizlerle burada tertipli olarak paylaşılacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir