PUBG Lite Hile 2021 Aimbot Wallhack Hack Güncel

İçindekiler Tablosu

Merhaba BlogAmca takip edenleri. Sizlere bu konumuzda güncel pubg lite hile 2021 sunuyoruz. İçerisinde aimbot wallhack benzer biçimde özellikler de olan pubg lite hilesi sizlerle. Videolu ifade ve indirme linki alttadır.

PUBG Lite Hile 2021 Ifade

PlayerUnknown’s Battlegrounds ya da öğrenilen ismiyle PUBG, Bluehole tarafınca piyasaya sürülen ve geliştirilmekte olan oldukca oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın en fazla 100 oyuncu rotası tanımlanmış bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri vakit uçaktan sıçrarlar ve paraşütleriyle adanın rastgele bir konumuna inerler. Oyuncuların esas emeli çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğeri oyuncuları öldürüp can vermeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Evet gördüğünüz benzer biçimde, kanıtlı bir halde videolu anlatımda pubg lite hile iyi mi yapacağınız anlatılıyor. İndirme linki ise aşağıda.

Pubg Lite Aimbot Wallhack Hilesi 2021

Bu oyun, ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken ulaşım ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından takribî 3 ay sonrasında 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana versiyonu Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken ulaşımdan çıkarak gösterildi. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının çoğalmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonrasında 19 Mart 2018’de Android ve iOs’da yayınlanmıştır. PUBG, 100’e yakın oyuncunun büyük ölçekli bir haritada birbirlerini öldürerek yaşamda kalmaya çalışmış oldukları bir vefat maçı oyunudur. Oyuncular oyuna tek başına, 2 ya da 4 şahsiyet takımlar hâlinde yada 4 şahsiyet ekiplere karşı tek başına girebilir. Tek başına grup hâlinde girmeyi seçim eden oyuncular gelişigüzel değişik oyuncularla ekip olarak eşleştirilir. Her gidişatta oyuncular oyunu kazanmak için can vermeden en sona kalan oyuncu ya da ekip olmaya çalışırlar.

Hilede bir oldukca özellik mevcuttur.

Pubg Lite Hile 2021 İNDİR: BURAYA TIKLAYARAK İNDİREBİLİRSİNİZ.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir