PUBG Mobile Ban Kaldırma 2021

İçindekiler Tablosu

Her insana merhabalar, uzun bir sürenin peşinden pubg mobile ban kaldırma 2021 başlıklı yazımızla yine siz değerli üyelerimizin karşısındayız. Bildiğiniz suretiyle bilhassa online oyunların ban sistemlerinde her ne kadar haklı banlar atılsa da sebepsiz yere ban uyarısı alan, 3 ay 10 yıl ban yiyen dostlar da mevcut. Bunlardan tertipli yakınma alınıyor ve şikayetleri değerlendiriliyor. Pubg Mobile, her geçen gün güvenlik sistemini geliştiriyor.

Pubg Mobile Ban Kaldırma 2021

pubg mobile ban kaldırma

Haksız yada haklı olarak “güvenlik uyarısı” adı altında ban engeliyle karşılaşan arkadaşların aradaki farkı anlaması gerekiyor. Bu uyarı direkt ban yediğiniz manasında olmayabiliyor, config düzenlemeleri sonucunda da bu hatayı alıyor olabilirsiniz. Pubg ayarlarında düzenlemeler yapmak ve bu şeklinde dosyalarda ayarlarda değişikliğe gitmek şeklinde durumlar insanları güvenlik uyarılarıyla karşılaştırabiliyor. Bu da direkt ban yediniz anlamında değil, ban yiyebileceğiniz anlamında daha spesifik bir uyarı şeklinde karşınıza çıkmış oluyor aslen.

Pubg Mobile Ban Kaldırma Hilesi

Fazladan olarak, oyun içinde oyuncuların sizleri fazlasıyla reportlaması sonucunda da bu tip hatalarla ve uyarılarla karşılaşabiliyorsunuz. Ban ikazları, direkt ban yiyecek, güvenlik ikazları, kullanıcı şartları ihlali şeklinde bildirimlerle bu tarz şeyleri görebilirsiniz. Sadece, direkt ban yediyseniz ve hile kullanıyorsanız ban kaldırma adı altında sizleri yanıltıcı amaçlı üretilmiş şeylere güvenmemenizi tavsiye ederiz. Doğal ban adı altında pubg’de güvenlik uyarısı benzeri durumlarda karşılaşıyorsanız, yukarda bahsettiğimiz durumları gözden geçirebilirsiniz.

Pubg Kullanıcı Sözleşmesi Ban Sebepleri

Gelelim öteki ban yemiş olabilme ve ban yemenize niçin olabilecek kati nedenlere.

  • Sövgü, hakaret, sertlik söylemi ve benzeri hareketler.
  • Kişilerin-kurumların haklarını ihlal eden kullanıcı adları.
  • Birden fazla hesap açmak.
  • Oyun içinde herhangi bir dosya vb. dağıtmaya çalışmak.
  • Herhangi bir üçüncü şahıstan para yada başka menfaatler yada tazminat karşılığında duyuru vermek (siz yada başka biri tarafınca yazılmış olsun)
  • Rakip bir oyun yada şirket reklamı yapmak.
  • Bunlara benzer nedenler de fazladan olarak ban sebebiniz olabilir.
  • Daha çok ve daha detaylı olabilecek nedenlere pubg resmi kullanıcı sözleşmesinden ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir