Reçetesiz Uyku İlacı 2022

Bazı insanoğlu, yaşadıkları uyku problemlerinden dolayı reçetesiz uyku ilacı 2022 benzer biçimde aramalar yapıyorlar. Peki hangi uyku hapları reçetesiz olarak satın alınabilir? Yazımızda, bu benzer biçimde konulardan ve uyku ilaçları hakkında çeşitli bilgilerden bahsediyor olacağız. Görebileceğiniz yan etkisinde bırakır, kafanıza gore uyku ilacı alıp almak doğru mu? değil mi? Yazımızda konu alıyor olacağız.

Ilk olarak, kesinlikle hiçbir şekilde hekim onayı olmadan ilaç alımını onaylamıyoruz. Uyku ilacı uyumanızı sağlar sadece yanında yan tesirleri de bununla beraber getirebilir, bu açıdan hekim nezaretinde olmanız yararınıza olacaktır. Bunlar her hekim nezaretinde olmadan, reçetesiz, kafasına gore ilaç kullanan insanoğlu için geçerli aslına bakarsak doğal ki, bir tek uyku ilaçları için geçerli olan şeyler kesinlikle değil. Doğal ki de bazı insanların, uyku ilacına ihtiyacı olabilir ve bu mevzuda da bazı insanoğlu benzer biçimde siz de reçetesiz uyku ilacı tercih edebilirsiniz.

Sadece uyku ilacının sizlere “gerçek” bir uyku verdiğini söylemek zor. Uyku hapı içeyim, sabaha zinde uyanayım benzer biçimde şeyler birazcık ütopik düşüncelerdir diyebiliriz. Bu şekilde çalışan ilaçların sizin üzerinizde ki tesiri zaman içinde azalsa da, muhtemelen öteki gün de kendinizi sarhoş benzer biçimde hissedebilirsiniz. Bu benzer biçimde nedenlerden dolayı de işinize odaklanamayabilirsiniz, kendinizi gün içinde sersem hissedebilirsiniz. Peki araştırmalara gore rapor edilen yan etkilerden bahsedecek olursak şunları söyleyebiliriz;

 • Alzheimer riskini arttırdığı söylenmektedir.
 • Bağımlılık yapabilir.
 • Meydana getirilen çeşitli araştırmalar, uyku hapı kullanan kişilerin kullanmayan kişilere gore daha azca yaşadığını göstermektedir.
 • Ek olarak, uyku haplarının kalp krizi ve kanser benzer biçimde sıhhat sorunlarıyla karşılaştırma riskini arttırdığı yönünde de araştırmalar mevcut.
 • Vücudunuz ilaca alışırsa giderek dozu arttırmanız gerekebilir.
 • Doğal ki bunlar bahsi geçen yan durumlar! Ihmal etmeyin mühim olan DOKTOR tavsiyesi!

En Sık Kullanılan Reçetesiz Uyku İlacı 2022 Sıralaması:

 • Unisom
 • Remeron
 • Citoles
 • Tolvon
 • Largactil
 • Desyrel
reçetesiz uyku ilacı hapı 2022

Peki Ne Yapalım?

Ilk olarak hekim nezaretinde, hekim tavsiyesi ile bir ilaç kullanımına başlayacaksanız aslına bakarsanız başlamalısınız. Sadece, ben uyuyamıyorum şöyleki bu şekilde diye kendi kendinize teşhis koyup kafanıza gore ilaç kullanmanız yanlış bir şeydir dostlar bunu kabul etmelisiniz. Kahveden, çaydan uzak durun.

Uykuyu Düzene Sokmak

Naturel yollarla, naturel tavsiyelerle uykunuzu ciddi şekilde düzene sokmak için çaba izah edebilirsiniz. Eğer ciddi bir çaba gösterirseniz uykunuzu naturel olarak düzene sokabilirsiniz. Bir hobi, gün içinde spor yapmak, yorulmak, çeşitli çaylar size destek olabilir. Bunu bir zamanlar sabaha kadar ayakta olan biri olarak yazdığımı belirtmemde yarar var. Psikolojinizin sallantıda bulunduğunu düşünüyorsanız kesinlikle ustalaşmış yardım almanızı tavsiye ederim.

Tavsiye Olarak: Uyku Çayı

Reçetesiz uyku ilacı 2022 kullanımından ilkin, çeşitli yöntemler deneyebilirsiniz. Bunlardan biri de çay benzer biçimde şeyler olabilir. Lavanta, Melisa, Ihlamur, Papatya benzer biçimde çeşitli çaylar ve tarifler deneyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir