Romantik Kore Dizileri 2021

İçindekiler Tablosu

Her insana merhabalar, bu yazımızda duygusal kore dizileri 2021 içeriğini sizlere sunuyoruz. İzlemeniz ihtiyaç duyulan en güzel duygusal kore dizileri 2021 senesi için sizlerle olacak. Bilhassa Cenup Kore çıkışlı diziler son zamanlarda fazlaca tutuluyor ve insanoğlu tarafınca seviliyor. Bakalım en sevilen kore dizilerimiz sıralamasında bizi neler bekliyor.

The Greatest Love

the greatest love kore dizisi 2021

Hem duygusal hem de gülünç bir takım istiyorsanız ve izlemediyseniz kesinlikle izlemeniz ihtiyaç duyulan bir dizidir. Bir kız grubun vokalistinin, grup dağıltıktan sonrasında ki sıkıntılı hikayesi ve yolu kesişen bir aktörün aralarında gelişen ilişkisi… Ve oldukca daha fazlası için göz atabilirsiniz. Imdb puanı 8.0’dır.

You’re Beautiful

you’re beautiful

Yine duygusal güldürü denilebilecek bir dizi. Adam bir müzisyen ve hanım bir rahibenin gelişen yaşam hikayesi. Yetimhanelerde büyüyen, sıkıntılı bir yaşam sahibi olan kişilerin hikayesi. Arkasından gelen enteresan vakalar. Imdb puanı ise 8.0’dır.

Coffee Prince

coffee prince duygusal kore dizileri 2021

Tam anlamıyla hem güldürebilen hem de bol miktarda aşk içeren bir takım. Ailesine bakmak zorunda kalan biri ve oldukca varlıklı birinin süre içinde gelişen enteresan hikayesi. Imdb’den 8.4 puan alan bu güzel diziyi tüm okurlara kesinlikle önermekteyiz.

Boys Over Flowers

boys over flowers kore dizileri 2021

Standart bir yaşam yaşayan kuru-temizleme işçisi bir kızımız, yalnızca varlıklı insanların okumakta olduğu bir okula intihar edecek birini kurtardığından dolayı burs alarak giriyor. Bu okul içinde olan bi adam ekip ise onunla uğraşmaya başlıyor. Arkasından öykü gelişiyor. Imdb puanı 8.2 olan bu diziyi ne olursa olsun izlemelisiniz.

Descendant of The Sun

duygusal kore dizileri 2021 – descendant of the sun

Bir asker ile bir cerrahın duygusal aşk öyküsünü özetleyen dizidir. Yerlerin ve çekimlerin mükemmel bulunduğunu ek olarak sizi fazlasıyla duygulandırabileceğini söyleyebiliriz.

Monster

monster dizi

Güzel bi dram-romantik temalı dizidir. Bilhassa intikam içerikli dizileri seven dostlar kesinlikle fazlasıyla beğenecektir diyebiliriz. Imdb puanı 7.7 olan bu diziyi izlemeyi tercih edebilirsiniz.

Full House

full house kore dizileri 2021

Gene oldukca güzel bir dizi olan Full House sizlerle. Gene duygusal bir kore dizisi olan Full House sizlere yüksek bir seyir zevki sunacaktır. Gelişen enteresan durumlar ve vakalar sizi ekran başına kitleyebilir!

Healer

healer kore dizileri 2021

Fazlaca ilgi çekici bir takım olan Healer eminiz bir çoğunuz hoşuna gidecek. Varlıklı ve önemli insanların çeşitli görevlerini yapıyor olan bir adam ve yolu kesişen bir karı. Heyecanın dorukta olduğu bir kore dizisi daha. Ek olarak 8.7 şeklinde yüksek bir IMDb puanına haizdir.

Bu da ilgini çekebilir: Türk Komedi Filmleri

The Heirs

the heirs

Duygusal bir diziyle daha karşınızdayız. Hem duygusal hem de dostluk ilişkilerini mevzu alan, bununla birlikte aşkın doruklarda yaşandığı “The Heirs” çoğunuzun hoşuna gidecek bir takım. Gene 7.6 şeklinde güzel bir IMDb puanına haiz olan bu diziyi ne olursa olsun izlemelisiniz.

Duygusal kore dizileri 2021 mevzumuz bu şekildeydi. Sizler için en sevilen dizileri sıralamaya çalıştık.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir