ŞOK Market Çalışma Saatleri 2020

ŞOK marketler zinciri, güncel ürünleri ile müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bu ürünlerden yararlanmak isteyen vatandaşlar sabah erken saatlerde en yakın markete gitmeden ilkin ‘ŞOK market saat kaçta açılır’ sorusunun yanıtını da merak ediyor. Türkiye’nin her ilinde şubeleri bulunan marketlerin açılış ve kapanış saatleri aynıdır. ŞOK market emek harcama saatleri ve açılış, kapanış saatleri bilgilerini buradan öğrenebilirsiniz. Peki ŞOK market saat kaçta açılıyor ve saat kaçta kapanıyor?

ŞOK MARKET ÇALIŞMA SAATLERİ

ŞOK market emek harcama saatleri sabah 09:00’da başlıyor. ŞOK marketlerinde öğle arası molası ise bulunmamaktadır. Kapanış saatine kadar ara vermeden alışveriş yapabilirsiniz.

ŞOK MARKET SAAT KAÇTA AÇILIYOR?

09:00’da oluşturulan ŞOK marketlerin kapanış saatleri de ayrı bir merak mevzusudur. Akşam geç saatlerde alışveriş yapmak isteyen kişiler ŞOK kapanış saatlerini buradan öğrenebilirler.

ŞOK MARKET SAAT KAÇTA KAPANIYOR?

ŞOK marketler saat 22:00’a kadar vatandaşlara hizmet vermektedir.

ŞOK HAKKINDA

Türkiye’nin 81 ilinde 6.364’ü aşan mağazalar, 24 dağıtım merkezi ve 25.000’e ulaşan çalışan ile müşterilerilerin temel gereksinim maddelerinin tamamına yakınını “tek yerden” ve evlerine en yakın noktadan karşılanmaları sağlanıyor.

Mağaza ağı, müşterilerin daha etkili erişebilmek amacıyla devamlı ve süratli bir halde genişletiliyor.

2015’in başından bu yana her gün averaj 3 tane yeni mağaza açılıyor, 2015 senesinde net 699 tane, 2016’da 1.000 tane ve 2017’de 1.100 tane yeni mağaza açılmıştır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir