ŞOK Zula Altını Fiyatları 2021 Güncel

Zula oyuncuları okurlarımız için şok zula altını tutarları bu yazımızın mevzusu oldu. Zula altını tutarları 2021 yılı için yeni ve güncel olarak iyi mi bir ivme elde etti yazımızda hep beraber inceleyebileceğiz. Şok bizlere zula oyunu için güzel fırsatlar ve uygun fiyatlar sunuyor. Her yerde şubesi bulunmasıyla da kolayca alışverişimizi güvenli ve süratli bir halde yapabiliyoruz genel olarak.

Şok Zula Altını Tutarları 2021 Sıralama

Zula Altın Adeti: Zula Altın Fiyatı:
2,695 Zula Altın 4 TL
5,500 Zula Altın 10 TL
11,550 Zula Altın 20 TL
29,150 Zula Altın 50 TL
59,400 Zula Altın 105 TL
110,000 Zula Altın 185 TL
198,000 Zula Altın 280 TL
şok zula altını tutarları

Tabloda sizlerle paylaştığımız fiyatlar üstünden şok marketlerden zula alışverişlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Bizlere oldukça güzel fırsatlar ve kampanyalar sağlamasıyla gönlümüzde taht kuran bir market zinciri olan şok zula oyunu için de yüzümüzü güldürüyor. Oyun paralarını genel olarak piyasada en ucuza satan marketlerden biri olmuş durumdalar. Ve, bu sayede güzel alan kişi çektiklerini söyleyebiliriz. Bir tek Zula için değil, ek olarak daha çok online oyunların da oyun paralarını cuzi miktarlardan satışa sunmaya başladılar. Yakın gelecekte bir çok marketten bu şekilde hamleler görmemiz işten bile değil.

zula altın tutarları

Ek olarak, bizzat oyun içi zula tarafınca meydana getirilen bu çeşit kampanyaları da takip ederek oldukça daha uygun fiyatlar ile altın satın alma şansını yakalayabilirsiniz. Tavsiyemiz kesinlikle iki taraf için de kampanya ve indirim dönemlerini takip etmeniz ve bu zamanlar da alışveriş yaparak oldukça daha uyguna daha çok zula altını satın almanız yönündedir. Tutarları açısından daima uygunken yakalayıp alışveriş yapmak fiyat performans olarak sizleri daha rahat şekilde daha oldukça altın satın almanıza yarayacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir