Tiktok Keşfet Engeli Kaldırma 2022 (Güncel)

İçindekiler Tablosu

Bu mevzuda problem yaşayanlar için tiktok keşfet engeli kaldırma 2022 mevzusundan bahsediyoruz. Tiktok aramasını engellemek, kullananların bugün karşılaşmış olduğu en büyük sorunlardan biridir. Şu sebeple bir kez TikTok görme probleminiz olduğunda etkileşim büyük seviyede azalır. Tespit limitleri TikTok algoritması tarafınca belirlenir. Bu yüzden TikTok Discover’ın çökmesine yol açan kurallara dikkat etmeniz gerekiyor. Bu yazımızda tiktok arama engelleme iyi mi kaldırılır ve tik tok aramanın bloke olmasına yol açan kuralları öğreneceksiniz.

Tiktok keşfinin engellenip engellenmediğini denetim etmenin birkaç yolu vardır. Sonuçlarda bir problem bulunduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki sebepleri göz önünde bulundurmalısınız. Tiktok arama bloğum olup olmadığını iyi mi anlarım diyorsanız okumaya devam edin.

Tiktok Keşfet Engeli Iyi mi Anlarım?

Tiktok video izlemeyi seven ve sevmeyen oldukça azca şahıs vardır. Keşfet hashtag’leri çalışmıyor.
Gönderdiğiniz videolar küfürlü ve saldırgan.
Videonun görünürlüğü büyük seviyede azaldı.
Tiktok abone sayısı azaldı.
Hesabınız yukarıda listelenen öğelerden birden fazlasını içeriyorsa, engellenmiş olabilirsiniz. Tiktok blok zincirinin keşfi iyi mi anlaşılır? Artık sorularınızı yanıtladığınıza bakılırsa, kuralları ve bunların kilidini açmak için ne yapmanız icap ettiğini bilmelisiniz. Tiktok hakkında daha çok informasyon edinmek için cümleleri okumaya devam edin.

Tiktok Keşfet kilidi ve engeli iyi mi açılır? Sorunuza bir çözüm bulmak için iyi bir konumdasınız. Tiktok keşfini açmak için verilen adımları izleyin.

Bir TikTok bulgu engeli icra eden nedir?
TikTok bulgu engellemesinin niçin engellenemez hale geldiğini öğrenin. Tiktok keşfini engelleme sebepleri;

Tiktok muhteviyatında sertlik.
Seviyeler yada +18 puan oluşturun. Video açıklamasında kabalık, sövgü ve rahatsızlık şeklinde mevzuları araştırın.
Siyasal içeriğin geliştirilmesi.
Dövüş ve kavga videolarını paylaşmak.
Aynı videoları tertipli olarak Tiktok’ta yayınlıyoruz. Tiktok filminiz büyük eleştiriler aldı.
TikTok’ta engellenmemek için yukarıdaki talimatlara dikkat etmelisiniz. Tiktok algoritması oldukça hassastır. Oluşturduğunuz tüm noktaları çözümleme eder ve buna bakılırsa araştırma problemine karar verir. Bu Tiktok kurallarına uymadığınız sürece engelleme devam edecek. Dikkatlice dinlerseniz, görünen blok bir süre sonrasında kaldırılacaktır. TikTok bulgu engelleyiciyi kısa sürede kaldırmak için aşağıdaki ayarları yapılandırmanız gerekir.

TikTok Keşfet iyi mi açılır?


TikTok keşfi için blok açmak isteyen kullananların buna dikkat etmesi gerekiyor. Tiktok bulgu bariyerini açmak için bazı kuralları ve tik tok algoritmasını bilmeniz gerekiyor. Block Tiktok soruşturmaları çoğu zaman kanun ihlallerinden meydana gelmektedir. Tiktok bulgu bloğunu iyi mi açacağınızı öğrenin; Tiktok Arama Bloğu icra eden nedir? Sorularınızın cevaplarını bilmeniz gerekiyor.

Tiktok’ta Keşfet engeli iyi mi kaldırılır?
Tiktok’un barajını kaldırmak için bir çözüm arıyorsanız, işte buradasınız. Tiktok keşfinizin etkilendiğini düşünüyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek keşfinizi temizleyebilirsiniz. Bu mevzumuz da işinize yarayabilir, tiktok keşfet saatleri 2022

TikTok uygulamasına gidin.
Sağ alttaki ‘Ben’e tıklayın.
Sağ taraftaki ‘3 noktaya’ tıklayın.
‘Destek’ bölümünde, ‘Problem bildir’i tıklayın. Oluşturulan sayfanın sağ tarafında bulunan ikona tıklayın.
Destek olarak “Tiktok arama bloğum var, silmek isterim” şeklinde yazın.
Tiktok arama bloğu iyi mi kaldırılır? Endişelenme. Tiktok’ta aramayı kolayca kaldırabilirsiniz. Tiktok keşfinin kilidini açmanın bir başka yolu da favori Tiktok paketlerini satın almaktır. Paket satın alarak denetim edebilirsiniz.

Tiktok Keşfet Engeli Ne Süre Kalkar?

Tiktok’un kısıtlamaları görmesini beklemenin zamanı geldi. TikTok algoritmasını takip etmeyen profiller, averaj 7 günlük arama bloklarından etkilenir. Tiktok aramanızı engellemiş olan kurallara uymazsanız bu gecikme 21 güne kadar uzayabilir. Bir Tiktok araması tarafınca engellendikten sonrasında, kurallar tarafınca engelleneceksiniz.

İlk TikTok bulgu bloğu için: 7 gün
İkinci suç duyurusu: 12 gün

  1. görüş için 15 gün
  2. derslik: 18 gün
  3. derslik: 21 gün

Tiktok arama bloğu ne kadar sürer? Sorunuzun en net cevabı 7 gündür. Bulgu Bariyeri hakkında bir şeyler hayata geçirmeye devam ederseniz, 3 haftaya kadar sürecek. Sadece 5 uyarıdan sonrasında aramaları engellemeye devam ederseniz TikTok numaranız kalıcı olarak kilitlenecektir. Tiktok bulgu bloğunu kaldırma sürecini izlemek ve bulgu bloğunun sebebini izlemek önemlidir.

Tiktok keşfet engeli kaldırma 2022 konumuzda detaylıca bilgiler vermeye çalıştık. Umarız işinize yaramıştır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir