Tiktok Keşfet Saatleri Tablosu 2022 Mart

Bu yazımızda tiktok keşfet saatleri 2022, tiktok keşfet saatleri tablosu 2022 mart benzer biçimde başlıklardan detaylı bir halde tüm ziyaretçilerimize bahsedeceğiz. Tiktok, son yılların en sevilen ve en tutulan uygulamalarından biri haline geldi ve bu başarısını halen sürdürüyor. Peki tiktok’ta keşfete düşmek için dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan saatler nedir? Hepsinden yazımızda bahsediyoruz.

Tiktok, gelişmeye ve kullanıcı kitlesini arttırmaya devam ettikçe bu uygulamada fenomen olmak gittikçe kolaylaştı diyebiliriz. Aşırı büyüyen kitlesi yardımıyla, hızla takipçi ve hızlanma kazanabilmeniz mümkün bir hale geliyor. Tiktok‘un sunmuş olduğu keşfet özelliği ise, fazlasıyla yararlı bir platform. Uygulama, buradan milyonlarca abone ve takipçi çekme şansını sizlere sunuyor.

Peki, Tiktok uygulamasında keşfete düşme şansınızın en yoğun olduğu zamanı iyi mi yakalayabilirsiniz? Derhal aşağıda sıralama halinde bundan ve taktiklerden bahsedeceğiz. Ek olarak snapchat puan kasma konumuzdan da yararlanabilirsiniz.

  1. Hesabınızın istatistik kısmına giriş yapın.
  2. Peşinden buradan görüntülenme istatiklerini açın.
  3. Burayı açtıktan sonrasında, grafiği 1 günlüğe ayarlayın ve izlenmeleriniz en oldukca olduğu saati bulun.

İşte bu saat, sizin tiktok hesabınızın keşfete düşmesi için en uygun saattir diyebiliriz. Her hesabın ve her içerik üreticinin içerikleri değişik olduğundan en oldukca izlendikleri saatler de farklıdır. Bu yüzden yukarda bahsettiğimiz suretiyle videolarınızın en oldukca izlendiği saat istatiklerinizden bulun. Bu saatlerde içerik paylaşmaya itina gösterin.

Tiktok keşfet saatleri 2022 mevzusunda ek olarak şöyleki mühim bir husus daha bulunuyor. Genel olarak pazar günleri ve akşam 20:00, 21:00 civarları en oldukca kullanıcının etken olduğu saatlerdir. Bu saatlerde paylaşım yapmanız daha oldukca etkileşim almanıza ve keşfet kısmına düşmenize destek olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir