Tiktok Sandık Hilesi 2022 (Güncel)

İçindekiler Tablosu

TikTok, son zamanlarda popüler hale gelen ve birçok özelliği bünyesinde barındıran bir toplumsal medya uygulamasıdır. TikTok sandık hilesi 2022, son zamanlarda birçok kullanıcı tarafınca sorulan bir mevzu. Bugün sizinle TikTok kasalarının açılması hakkında bildiğimiz her şeyi paylaşacağız.

Tiktok Sandık Hilesi 2022

TikTok, içinde sırlar barındıran ve çoğunlukla kullanılan bir Sandık özelliğidir. Seçtiğiniz bir takım madeni para ile kutuyu açabilirsiniz. Sandıkta öyleki bir güzellik var ki minimum 20 jeton kıymet, kutuyu canlı açarken belirlediğiniz şahıs sayısına nazaran rastgele 20 jetonu seyirciye dağıtıyorsunuz. Bu dağıtım şahıs başı 1-2 jeton olarak yapılmaktadır. 20 yerine 300-400 jeton seçerseniz, daha çok jeton dağıtılacaktır. Kaç kişiye dağıtmak istediğinizi seçebilirsiniz.

Burada memenin son kullanma zamanı geçtiğinde memenin altında “AÇIK” yazan bir buton belirecektir. Oy sandığının bir kısmını eklemek için bu düğmeye basın.

Tiktok Sandık Hilesi Hakkında

TikTok kutularını açarken lykwollerin çeşitli hareketlerini yada danslarını yaparak coin miktarını ve olasılığını çoğaltmak mümkün değildir. Sadece, kullanıcılar hususi bir uygulama oluşturmuşlardır.

Telefona Auto Clicker uygulamasını kurdular ve “aç” yazan kısma yerleştirdiler. Bu sayede süre dolduğunda zaman kaybetmeden bir düğmeye basarlar. Bunun jeton iniş şansınızı arttırdığı söyleniyor. Bu taktik haricinde TikTok sandığını açmak için malum bir hile yok.

Tiktok sandık hilesi videolu anlatımda da görebileceğiniz suretiyle en güvenilir şekilde anlatıldığı suretiyle gerçekleştirebileceğiniz bir eylemdir. Kesinlikle zararı dokunan ve 3.parti yazılımları cihazınıza indirmenizi tavsiye etmeyiz. Bu güvenliğiniz için tehlikeli olabilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir