Trendyol İndirim Hilesi – Kodu 2021

İçindekiler Tablosu

Bu konumuzda trendyol indirim hilesi iyi mi yapılır bundan bahsediyoruz. Trendyol indirim kodu 2021 hilesi ne şeklinde şekillerde kullanılabilir, iyi mi kendimize fırsatlar yaratabiliriz trendyol hakkında bu mevzuda informasyon vermeye çalışacağız.

Trendyol İndirim Hilesi Nedir? Ne İşe Yarar?

Sizler için trendyol üstünden indirim hilesi yapabildiğini ve parasız indirim kodu şeklinde şeyler dağıttıklarını iddia eden onlarca değişik internet sayfası karıştırdık. Kendileri sözde çekilişler düzenleyerek sizlere parasız indirim kodu dağıttıklarını falan iddia ediyorlar ve size trendyol indirim için bu çekilişlere katılma şartı olarak şu şekilde bu şekilde görevler sunuyorlar bunu yapmalısın şunu yapmalısın gibisinden.

Trendyol İndirim Kodu 2021 Gerçek mi?

Uzun lafın kısası direkt sadede gelecek olursak de ğil. Bu kadar net. Sizi sağa sola üye edin şeklinde görevlerle oyalayıp sizlere trendyol indirim kodu vereceklerini söylüyorlar. Mesela bir indirim kuponu bilmiyorum ne sitesine girdiniz size şuraya üye ol kodu al şeklinde görevler verdi ve siz gidip dedikleri siteye üye oldunuz ta daa o sizin üzerinizden para kazanmış oldu ve sizin elinizde trendyol falan filan kod mod yok. Öykü bu kadar rahat dostlar, bu şeklinde sitelerle boşu boşuna zaman kaybetmemelisiniz.

Ha netice olarak doğal ki elinizde kod geçebilir sadece bu tür internetten araştırdığınız ve üzerinizden para kazanmaya çalışan sitelerden ya da kişilerden değil. Aman diyelim vazife yapmak her neyse şunu indirin bunu indirin trendyol kodu alın falan fişman diyen sitelere kesinlikle inanmayın ve dediklerini yapmayın. Zamanınızı geçtim her her neyse boş vaktiniz vardır falan fakat bu tip işlemlerle cihazınıza maalesef virüs benzeri zararı olan yazılımlar da bulaşabilir. En iyisi tamamen legal yollardan ilerlemek hile mile hayır gelmez ihmal etmeyin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir