Turbobit Bedava Premium Hesaplar 2022 Ocak

İçindekiler Tablosu

Merhaba arkadaslar, bu yazımızda sizlerle turbobit parasız premium hesaplar 2022 ocak mevzusuna güncel olarak değineceğiz. Aşağıda size uzunca bir premium hesap sıralaması vereceğiz turbobit için. Eğer aşağıdan hesap yakalayamazsanız mail adresinizle beraber yorum atın yorum sıralamasına gore her insana sırayla hesap yollayacağız. Şimdiden hepinize iyi indirmeler ve iyi günler diliyoruz dostlar.

Turbobit Premium Hesaplar 2022

Dostlar aşağıda size %100 çalışan ve kullanabileceğiniz turbobit premium hesap linki vereceğim. Bağlantıya tıklayıp reklamı geçip hesaba ulaşabilirsiniz. Bu gün sizlere yeni Fiyatsız Turbobit premium hesapları mevzusunu paylaşacağım. Turbobit kendi sitesinde parasız abonelere 50kb/s süratinde indirme limiti verirken premium kişiler limitsiz süratte dosya indirme yapabiliyor. Bilhassa oyun, film ve benzeri dosya indirme yapacaksanız bildiğiniz benzer biçimde alt yapınız ve internetiniz de kötüyse bu platform üstünden indirme yapmak işkenceye dönüşebilir.

Bu benzer biçimde nedenlerden dolayı Turbobit üstünden bilhassa büyük boyutlarda indirme yapmak isteyen kullanıcılar, kesinlikle Turbobit parasız premium hesap benzer biçimde aramalar yapmak durumunda kalıyorlar. Mümkün olduğunca web üstünde yer edinen premium hesap listelerinden faydalanmaya çalışıyorlar.

Turbobit Parasız Premium Hesap

Rapidshare şu demek oluyor ki sonrasında ki adıyl Turbobit fiyatlı olarak hizmet veren bir işletmedir, fiyatsız kullanımda aynı anda yalnızca bir dosyanın indirilebilmesi, indirme süratlendirici programlara izin verilmemesi, belli bir süre için belli büyüklükte indirme yapılabilmesi benzer biçimde kısıtlamaları mevcuttur. Premium kullanıcıları haricinde da fiyatsız olarak kullanıcılara sunmaktadır. RapidShare iki değişik web sitesini yönetim etmektedir. Orijinal sitesi Rapidshare.de, Almanya’nın ulusal internet sayfası kodu olan “.de”yi kullanmakta, ve merkezi ofisi Cham, İsviçre’de. İkinci web sitesi, RapidShare.com, RapidShare.de ile ortak olarak işletilmektedir.. 1 Mart, 2010 senesinde RapidShare.de aniden kapanmış oldu, ve kullananların bir çok RapidShare.com’a girdiler. Zira RapidShare.de’ye yüklenen dosyalar, kullanıcılar tarafınca indirilemiyordu.

LİNK: BURAYA TIKLAYARAK GİDEBİLİRSİNİZ.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir